Strada Stefan Cel Mare 16, Oituz
Rodinný dům · Oituz · župa Bacău
- Kat. číslo79949-C1
- ID976a9edb
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Stefan Cel Mare 16, Oituz, župa Bacău. Postaveno 1972, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 287 m², hrubá podlahová plocha 287 m². Katastrální číslo: 79949-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.
- Rok výstavby
- 1972
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 287
- Výška (m)
- neznámé
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 1972
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 287
- Katastrální číslo
- 79949-C1
- ID budovy
- 976a9edb-9915-4e95-bdc3-9d2f252e4a34
- Aktualizováno
- 17. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 287
- Výška (m)
- neznámé
- Obestavěný prostor (m³)
- neznámé
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Stefan Cel Mare
- Číslo
- 16
- Obec
- Oituz
- Župa
- Bacău
- PSČ
- 607365
- Souřadnice (š, d)
- 46.20363, 26.64200
- Budovy v ulici
- 59
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 88 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 14 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 146 | |
| 1946–1960 | 274 | |
| 1961–1970 | 251 | |
| 1971–1980 | 176 (tato budova) | |
| 1981–1990 | 111 | |
| 1991–2000 | 198 | |
| 2001–2010 | 127 | |
| 2011 a později | 202 |
Starší než 43 % z nich, novější než 46 %.
| 1 podlaží | 5 051 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 488 | |
| 3 podlaží | 53 | |
| 4 podlaží | 6 | |
| 5 podlaží | 1 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 1 |
0 % má méně podlaží, 90 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Stefan Cel Mare
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Stefan Cel Mare 15, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Stefan Cel Mare 14, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Ștefan Cel Mare 18, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Ștefan Cel Mare 13, Oituz 2007 · 1 podlaží | 2007 | 1 podlaží |
| Strada Stefan Cel Mare 13, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Ștefan Cel Mare 12, Oituz 1979 · 1 podlaží | 1979 | 1 podlaží |
| Strada Stefan Cel Mare 20, Oituz 1980 · 1 podlaží | 1980 | 1 podlaží |
| Strada Stefan Cel Mare 22, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Titu Maiorescu 1, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 108 m |
| Strada Titu Maiorescu 5, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 123 m |
| Strada Titu Maiorescu 4, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 155 m |
| Strada Titu Maiorescu 9, Oituz 1930 · 2 podlaží | 1930 | 2 podlaží | 171 m |
| Strada Titu Maiorescu 13, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 176 m |
| Strada Titu Maiorescu 11, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 179 m |
| Strada Titu Maiorescu 17, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 181 m |
| Strada Titu Maiorescu 15, Oituz 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 181 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Stefan Cel Mare 16, Oituz?
Budova Strada Stefan Cel Mare 16, Oituz byla postavena v roce 1972.
Kolik podlaží má budova Strada Stefan Cel Mare 16, Oituz?
Budova Strada Stefan Cel Mare 16, Oituz má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Stefan Cel Mare 16, Oituz?
Katastrální číslo je 79949-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Stefan Cel Mare 16, Oituz?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Stefan Cel Mare 16, Oituz? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/976a9edb-9915-4e95-bdc3-9d2f252e4a34" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/976a9edb-9915-4e95-bdc3-9d2f252e4a34", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/976a9edb-9915-4e95-bdc3-9d2f252e4a34",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()