nr. 261, Oarța de Sus
Rodinný dům · Oarța de Sus · župa Maramureș
- Kat. číslo51143-C1
- IDbca96cd9
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese nr. 261, Oarța de Sus, župa Maramureș. Má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 262 m², hrubá podlahová plocha 455 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 51143-C1.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- 262
- Výška (m)
- ~6,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 2
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 455
- Katastrální číslo
- 51143-C1
- ID budovy
- bca96cd9-dd62-4f68-9f22-42c83da554c7
- Aktualizováno
- 25. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 262
- Výška (m)
- ~6,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~1 572
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- neznámé
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- neznámé
- Číslo
- 261
- Obec
- Oarța de Sus
- Župa
- Maramureș
- PSČ
- 437201
- Souřadnice (š, d)
- 47.46628, 23.07342
- Budovy v ulici
- neznámé
Srovnání
| 1 podlaží | 510 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 69 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 9 | |
| 4 podlaží | 2 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
86 % má méně podlaží, 12 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 188, Oarța de Sus 1970 · 2 podlaží | 1970 | 2 podlaží | 26 m |
| nr. 263, Oarța de Sus 1972 · 1 podlaží | 1972 | 1 podlaží | 37 m |
| nr. 189, Oarța de Sus 1950 · 1 podlaží | 1950 | 1 podlaží | 73 m |
| nr. 190, Oarța de Sus 1973 · 2 podlaží | 1973 | 2 podlaží | 122 m |
| nr. 258, Oarța de Sus 1967 · 1 podlaží | 1967 | 1 podlaží | 128 m |
| nr. 257, Oarța de Sus 1974 · 2 podlaží | 1974 | 2 podlaží | 143 m |
| nr. 192, Oarța de Sus 1950 · 1 podlaží | 1950 | 1 podlaží | 183 m |
| nr. 193, Oarța de Sus 1930 · 1 podlaží | 1930 | 1 podlaží | 191 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Oarța de Sus 261?
Budova Oarța de Sus 261 má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Oarța de Sus 261?
Katastrální číslo je 51143-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Oarța de Sus 261? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/bca96cd9-dd62-4f68-9f22-42c83da554c7" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/bca96cd9-dd62-4f68-9f22-42c83da554c7", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/bca96cd9-dd62-4f68-9f22-42c83da554c7",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()