Přejít na obsah
Přihlásit se

Nouă 724, Oarja

Rodinný dům · Oarja · župa Argeș

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Nouă 724, Oarja, župa Argeș. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 89 m², hrubá podlahová plocha 89 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 82635-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
89
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
89
Katastrální číslo
82635-C1
ID budovy
4fbdf393-2363-49d4-9bc2-8bbc35f426c2
Aktualizováno
28. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
89
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~267
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Nouă zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Nouă
Číslo
724
Obec
Oarja
Župa
Argeș
PSČ
117545
Souřadnice (š, d)
44.76828, 24.96901
Budovy v ulici
131

Budovy v obci Oarja: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Oarja1 368 budov se známým údajem
Podlaží v obci Oarja
1 podlaží
1 168 (tato budova)
2 podlaží
187
3 podlaží
11
4 podlaží
2
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 85 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Nouă

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Nouă 725, Oarja neznámé 2 podlaží
Nouă 725, Oarja neznámé 1 podlaží
Nouă 725A, Oarja neznámé 1 podlaží
Nouă 727, Oarja 2021 2 podlaží
Strada Nouă 727, Oarja neznámé 1 podlaží
Nouă 719, Oarja 1960 1 podlaží
Nouă 729, Oarja 1950 1 podlaží
Strada Nouă 729, Oarja 2022 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Nucului 582C, Oarja 2022 1 podlaží 5 m
nr. 723, Oarja 2007 1 podlaží 6 m
Strada Nucului 553, Oarja 1981 1 podlaží 55 m
Nucului 553, Oarja 2018 2 podlaží 73 m
Strada Nucului 552 si 552bis, Oarja 1999 2 podlaží 76 m
Nucului 552, Oarja 1980 1 podlaží 83 m
Nucului 551, Oarja neznámé 2 podlaží 101 m
Bădișorilor 555, Oarja 2018 2 podlaží 104 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Nouă 724, Oarja?

Budova Nouă 724, Oarja má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Nouă 724, Oarja?

Katastrální číslo je 82635-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Nouă 724, Oarja?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Nouă 724, Oarja? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/4fbdf393-2363-49d4-9bc2-8bbc35f426c2" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Nouă 724 za pár sekund