Strada Murfatlar 1, Siminoc
Rodinný dům · Siminoc · župa Constanța
- Kat. číslo102098-C1
- ID327e79e1
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Murfatlar 1, Siminoc, župa Constanța. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 85 m², hrubá podlahová plocha 85 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 102098-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 85
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 85
- Katastrální číslo
- 102098-C1
- ID budovy
- 327e79e1-a8c8-4df6-824f-a855bda2b4cd
- Aktualizováno
- 17. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 85
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~255
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Murfatlar
- Číslo
- 1
- Obec
- Siminoc
- Župa
- Constanța
- PSČ
- 905101
- Souřadnice (š, d)
- 44.17049, 28.35612
- Budovy v ulici
- 69
Srovnání
| 1 podlaží | 1 053 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 163 | |
| 3 podlaží | 22 | |
| 4 podlaží | 7 | |
| 5 podlaží | 2 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 1 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 84 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Murfatlar
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Murfatlar 2A, Siminoc 2003 · 1 podlaží | 2003 | 1 podlaží |
| Strada Murfatlar 5, Siminoc 1982 · 1 podlaží | 1982 | 1 podlaží |
| Strada Murfatlar 8, Siminoc 1957 · 1 podlaží | 1957 | 1 podlaží |
| Strada Murfatlar 12, Siminoc 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží |
| Strada Murfatlar 13, Siminoc 1992 · 1 podlaží | 1992 | 1 podlaží |
| Strada Murfatlar 14, Siminoc 1988 · 1 podlaží | 1988 | 1 podlaží |
| Strada Murfatlar 14A, Siminoc 2026 · 1 podlaží | 2026 | 1 podlaží |
| Strada Murfatlar 14B, Siminoc 2025 · 2 podlaží | 2025 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Islazului 2, Siminoc 2021 · 2 podlaží | 2021 | 2 podlaží | 30 m |
| Stadionului 6, Siminoc 2020 · 1 podlaží | 2020 | 1 podlaží | 60 m |
| Strada Rasaritului 1, Siminoc 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 78 m |
| Strada Unirii 1B, Siminoc 2023 · 2 podlaží | 2023 | 2 podlaží | 102 m |
| Strada Horei 4, Siminoc 1958 · 1 podlaží | 1958 | 1 podlaží | 112 m |
| Strada Rasaritului 11, Siminoc 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 126 m |
| Strada Islazului 12, Siminoc 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 141 m |
| Strada Horei 6, Siminoc 2009 · 1 podlaží | 2009 | 1 podlaží | 144 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Strada Murfatlar 1, Siminoc?
Budova Strada Murfatlar 1, Siminoc má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Murfatlar 1, Siminoc?
Katastrální číslo je 102098-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Murfatlar 1, Siminoc?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Murfatlar 1, Siminoc? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/327e79e1-a8c8-4df6-824f-a855bda2b4cd" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/327e79e1-a8c8-4df6-824f-a855bda2b4cd", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/327e79e1-a8c8-4df6-824f-a855bda2b4cd",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()