Strada Dimitrie Cantemir 52, Muncelu de Sus
Rodinný dům · Muncelu de Sus · župa Iași
- Kat. číslo69079-C1
- ID31ddb7bc
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Dimitrie Cantemir 52, Muncelu de Sus, župa Iași. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 70 m², hrubá podlahová plocha 70 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 69079-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 70
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 70
- Katastrální číslo
- 69079-C1
- ID budovy
- 31ddb7bc-e058-42b2-82b8-e20c6bae29bc
- Aktualizováno
- 9. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 70
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~209
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Dimitrie Cantemir
- Číslo
- 52
- Obec
- Muncelu de Sus
- Župa
- Iași
- PSČ
- 707336
- Souřadnice (š, d)
- 47.12798, 26.74064
- Budovy v ulici
- 206
Srovnání
| 1 podlaží | 3 573 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 62 | |
| 3 podlaží | 1 | |
| 4 podlaží | 2 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 98 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Dimitrie Cantemir
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Dimitrie Cantemir 53, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Dimitrie Cantemir 50, Muncelu de Sus 1976 · 1 podlaží | 1976 | 1 podlaží |
| Strada Dimitrie Cantemir 49-51, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Dimitrie Cantemir 55, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Dimitrie Cantemir 47, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Dimitrie Cantemir 57, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Dimitrie Cantemir 46, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Dimitrie Cantemir 58, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Castanilor 23, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 37 m |
| Strada Castanilor 21, Muncelu de Sus 1966 · 1 podlaží | 1966 | 1 podlaží | 66 m |
| Strada Castanilor 19, Muncelu de Sus 1940 · 1 podlaží | 1940 | 1 podlaží | 80 m |
| Strada Castanilor 14, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 125 m |
| Strada Castanilor 17, Muncelu de Sus 1985 · 1 podlaží | 1985 | 1 podlaží | 126 m |
| Strada Castanilor 15, Muncelu de Sus 2023 · 2 podlaží | 2023 | 2 podlaží | 142 m |
| Strada Casatanilor 13, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 158 m |
| Strada Castanilor 12, Muncelu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 193 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Strada Dimitrie Cantemir 52, Muncelu de Sus?
Budova Strada Dimitrie Cantemir 52, Muncelu de Sus má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Dimitrie Cantemir 52, Muncelu de Sus?
Katastrální číslo je 69079-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Dimitrie Cantemir 52, Muncelu de Sus?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Dimitrie Cantemir 52, Muncelu de Sus? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/31ddb7bc-e058-42b2-82b8-e20c6bae29bc" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/31ddb7bc-e058-42b2-82b8-e20c6bae29bc", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/31ddb7bc-e058-42b2-82b8-e20c6bae29bc",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()