Strada Ferdinand 215I, Bulai
Bytový dům · Bulai · župa Suceava
- Kat. číslo42023-C1
- ID91eb50a5
- Aktualizováno
Shrnutí
Bytový dům na adrese Strada Ferdinand 215I, Bulai, župa Suceava. Postaveno 2025, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 158 m², hrubá podlahová plocha 316 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Počet bytů: 2. Katastrální číslo: 42023-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- 2025
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- 158
- Výška (m)
- ~6,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Bytový dům
- Rok výstavby
- 2025
- Podlaží
- 2
- Byty
- 2
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 316
- Katastrální číslo
- 42023-C1
- ID budovy
- 91eb50a5-e5cc-4ebf-9a04-dec39e7399c2
- Aktualizováno
- 9. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 158
- Výška (m)
- ~6,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~947
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Ferdinand
- Číslo
- 215I
- Obec
- Bulai
- Župa
- Suceava
- PSČ
- 727377
- Souřadnice (š, d)
- 47.61227, 26.22164
- Budovy v ulici
- 27
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 0 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 1 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 7 | |
| 1946–1960 | 24 | |
| 1961–1970 | 46 | |
| 1971–1980 | 21 | |
| 1981–1990 | 21 | |
| 1991–2000 | 50 | |
| 2001–2010 | 87 | |
| 2011 a později | 651 (tato budova) |
Novější než 28 %.
| 1 podlaží | 3 596 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 698 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 134 | |
| 4 podlaží | 4 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
81 % má méně podlaží, 16 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Ferdinand
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Ferdinand 215, Bulai 2023 · 2 podlaží | 2023 | 2 podlaží |
| Strada Ferdinand 215A, Bulai 2025 · 2 podlaží | 2025 | 2 podlaží |
| Strada Ferdinand 215B, Bulai 2025 · 2 podlaží | 2025 | 2 podlaží |
| Strada Ferdinand 215C, Bulai 2025 · 2 podlaží | 2025 | 2 podlaží |
| Strada Ferdinand 215D, Bulai 2025 · 2 podlaží | 2025 | 2 podlaží |
| Strada Ferdinand 215E, Bulai 2025 · 2 podlaží | 2025 | 2 podlaží |
| Strada Ferdinand 215F, Bulai 2025 · 2 podlaží | 2025 | 2 podlaží |
| Strada Ferdinand 215G, Bulai 2025 · 2 podlaží | 2025 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Carol I 259 A, Bulai 2020 · 2 podlaží | 2020 | 2 podlaží | 199 m |
| Strada Carol I 249 B, Bulai 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 215 m |
| Strada Nufarului 303 B, Bulai 2021 · 3 podlaží | 2021 | 3 podlaží | 226 m |
| nr. 228A, Bulai 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 237 m |
| nr. 220, Bulai 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží | 241 m |
| Strada Carol I 249 A, Bulai 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 241 m |
| Strada Carol I 250A, Bulai 2017 · 1 podlaží | 2017 | 1 podlaží | 248 m |
| Strada Carol I 250B, Bulai 2021 · 1 podlaží | 2021 | 1 podlaží | 274 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Ferdinand 215I, Bulai?
Budova Strada Ferdinand 215I, Bulai byla postavena v roce 2025.
Kolik podlaží má budova Strada Ferdinand 215I, Bulai?
Budova Strada Ferdinand 215I, Bulai má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Ferdinand 215I, Bulai?
Katastrální číslo je 42023-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Ferdinand 215I, Bulai?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Ferdinand 215I, Bulai? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/91eb50a5-e5cc-4ebf-9a04-dec39e7399c2" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/91eb50a5-e5cc-4ebf-9a04-dec39e7399c2", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/91eb50a5-e5cc-4ebf-9a04-dec39e7399c2",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()