Strada Aviatorului 128, Urechești
Rodinný dům · Urechești · župa Dolj
- Kat. číslo32800-C1
- ID29578fad
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Aviatorului 128, Urechești, župa Dolj. Má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 32800-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Aviatorului
- Číslo
- 128
- Obec
- Urechești
- Župa
- Dolj
- PSČ
- 207411
- Souřadnice (š, d)
- 44.42250, 23.84062
- Budovy v ulici
- 218
Srovnání
| 1 podlaží | 1 735 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 225 | |
| 3 podlaží | 21 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 88 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Aviatorului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Aviatorului 129, Urechești 2018 · 2 podlaží | 2018 | 2 podlaží |
| Strada Aviatorului 125, Urechești 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Strada Aviatorului 112, Urechești 2015 · 2 podlaží | 2015 | 2 podlaží |
| Strada Aviatorului 145, Urechești 2017 · 2 podlaží | 2017 | 2 podlaží |
| Strada Aviatorului 108A, Urechești 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží |
| Strada Aviatorului 155, Urechești 1970 · 1 podlaží | 1970 | 1 podlaží |
| Strada Aviatorului 157, Urechești 2024 · 1 podlaží | 2024 | 1 podlaží |
| Strada Aviatorului 95, Urechești 2023 · 1 podlaží | 2023 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Agromecului 5, Motoci 2026 · 3 podlaží | 2026 | 3 podlaží | 59 m |
| Strada Agromecului 7, Motoci 2013 · 2 podlaží | 2013 | 2 podlaží | 68 m |
| Strada Agromecului 13, Motoci 2005 · 1 podlaží | 2005 | 1 podlaží | 130 m |
| Strada Agromecului 12, Motoci 2020 · 3 podlaží | 2020 | 3 podlaží | 136 m |
| Strada Agromecului 19, Motoci 2017 · 2 podlaží | 2017 | 2 podlaží | 159 m |
| Strada Agromecului 18, Motoci 1939 · 1 podlaží | 1939 | 1 podlaží | 198 m |
| Strada Agromecului 20, Motoci 1930 · 1 podlaží | 1930 | 1 podlaží | 220 m |
| Strada Agromecului 22, Motoci 2014 · 2 podlaží | 2014 | 2 podlaží | 225 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Strada Aviatorului 128, Urechești?
Budova Strada Aviatorului 128, Urechești má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Aviatorului 128, Urechești?
Katastrální číslo je 32800-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Aviatorului 128, Urechești?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Aviatorului 128, Urechești? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/29578fad-e7c2-4c38-8fa2-879ded959cf3" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/29578fad-e7c2-4c38-8fa2-879ded959cf3", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/29578fad-e7c2-4c38-8fa2-879ded959cf3",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()