Nucilor 185, Mereni
Rodinný dům · Mereni · župa Constanța
- Kat. číslo106259-C1
- IDcce00cd7
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Nucilor 185, Mereni, župa Constanța. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 132 m², hrubá podlahová plocha 132 m². Odhadovaná výška ~4,9 m. Katastrální číslo: 106259-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 132
- Výška (m)
- ~4,9
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 132
- Katastrální číslo
- 106259-C1
- ID budovy
- cce00cd7-3c59-4e8c-b7f6-fa5134f643bc
- Aktualizováno
- 17. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 132
- Výška (m)
- ~4,9
- Obestavěný prostor (m³)
- ~646
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Nucilor
- Číslo
- 185
- Obec
- Mereni
- Župa
- Constanța
- PSČ
- 907180
- Souřadnice (š, d)
- 44.03666, 28.38526
- Budovy v ulici
- 11
Srovnání
| 1 podlaží | 1 258 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 27 | |
| 3 podlaží | 2 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 98 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.
V okolí
Další budovy v ulici Nucilor
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Nucilor 184, Mereni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Nucilor 183, Mereni 1974 · 1 podlaží | 1974 | 1 podlaží |
| Nucilor 182, Mereni 1962 · 1 podlaží | 1962 | 1 podlaží |
| Strada Nucilor 181 Lot 1, Mereni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Nucilor 180A, Mereni 2013 · 1 podlaží | 2013 | 1 podlaží |
| Strada Nucilor 180 Lot 2, Mereni 1954 · 1 podlaží | 1954 | 1 podlaží |
| Strada Nucilor 179, Mereni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Nucilor 177, Mereni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Dorului 147, Mereni 1963 · 1 podlaží | 1963 | 1 podlaží | 43 m |
| Strada Merilor, Mereni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 68 m |
| Strada Nordului 178 Lot 1, Mereni 1968 · 1 podlaží | 1968 | 1 podlaží | 87 m |
| Nordului 178A, Mereni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 89 m |
| Strada Zarzarilor 146, Mereni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 91 m |
| Strada Nordului 171, Mereni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 113 m |
| Strada Dorului, Mereni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 119 m |
| Strada Merilor 174, Mereni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 132 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Nucilor 185, Mereni?
Budova Nucilor 185, Mereni má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Nucilor 185, Mereni?
Katastrální číslo je 106259-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Nucilor 185, Mereni?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Nucilor 185, Mereni? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/cce00cd7-3c59-4e8c-b7f6-fa5134f643bc" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/cce00cd7-3c59-4e8c-b7f6-fa5134f643bc", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/cce00cd7-3c59-4e8c-b7f6-fa5134f643bc",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()