Plopului 28, Mediaș
Komerční budova · Mediaș · župa Sibiu
- Kat. číslo101118-C1
- ID30da26fa
- Aktualizováno
Shrnutí
Komerční budova na adrese Plopului 28, Mediaș, župa Sibiu. Postaveno 2012, má 4 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 101118-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Plopului
- Číslo
- 28
- Obec
- Mediaș
- Župa
- Sibiu
- PSČ
- 551076
- Souřadnice (š, d)
- 46.16107, 24.36910
- Budovy v ulici
- 43
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 17 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 103 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 110 | |
| 1946–1960 | 211 | |
| 1961–1970 | 324 | |
| 1971–1980 | 328 | |
| 1981–1990 | 122 | |
| 1991–2000 | 220 | |
| 2001–2010 | 182 | |
| 2011 a později | 612 (tato budova) |
Novější než 72 %.
| 1 podlaží | 1 435 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 1 135 | |
| 3 podlaží | 444 | |
| 4 podlaží | 58 (tato budova) | |
| 5 podlaží | 10 | |
| 6 podlaží | 3 | |
| 7 podlaží | 1 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 1 | |
| 10 a více podlaží | 1 |
98 % má méně podlaží, 2 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Plopului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Plopului 11, Mediaș 1952 · 2 podlaží | 1952 | 2 podlaží |
| Plopului 9, Mediaș 1958 · 2 podlaží | 1958 | 2 podlaží |
| Strada Plopului 49A, Mediaș 2013 · 3 podlaží | 2013 | 3 podlaží |
| Plopului 6, Mediaș 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Plopului 5, Mediaș 1957 · 2 podlaží | 1957 | 2 podlaží |
| Plopului 4, Mediaș 2015 · 2 podlaží | 2015 | 2 podlaží |
| Strada Plopului 59, Mediaș 2022 · 2 podlaží | 2022 | 2 podlaží |
| Strada Plopului 61, Mediaș 2025 · 3 podlaží | 2025 | 3 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Pericles Svoranos 2, Mediaș 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 37 m |
| Pericles Svoronos 2, Mediaș 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží | 83 m |
| Strada Marin Ciortea 14, Mediaș 2008 · 2 podlaží | 2008 | 2 podlaží | 117 m |
| Marin Ciortea 24, Mediaș 2015 · 2 podlaží | 2015 | 2 podlaží | 118 m |
| Strada Marin Ciortea 22, Mediaș 2014 · 1 podlaží | 2014 | 1 podlaží | 143 m |
| Strada Michael Ambrosi 5, Mediaș 2013 · 2 podlaží | 2013 | 2 podlaží | 156 m |
| Michael Ambrosi 8, Mediaș 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 192 m |
| Michael Ambrosi 10, Mediaș 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 204 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Plopului 28, Mediaș?
Budova Plopului 28, Mediaș byla postavena v roce 2012.
Kolik podlaží má budova Plopului 28, Mediaș?
Budova Plopului 28, Mediaș má 4 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Plopului 28, Mediaș?
Katastrální číslo je 101118-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Plopului 28, Mediaș?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Plopului 28, Mediaș? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/30da26fa-ac72-45db-9e62-53ece4af862c" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/30da26fa-ac72-45db-9e62-53ece4af862c", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/30da26fa-ac72-45db-9e62-53ece4af862c",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()