Přejít na obsah
Přihlásit se

Aurel Vlaicu 104B, Mediaș

Rodinný dům · Mediaș · župa Sibiu

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Aurel Vlaicu 104B, Mediaș, župa Sibiu. Má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 142 m², hrubá podlahová plocha 160 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 109572-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
142
Výška (m)
~6,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
160
Katastrální číslo
109572-C1
ID budovy
ce82201b-e40f-4b92-a9c9-3876d11bf820
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
142
Výška (m)
~6,0
Obestavěný prostor (m³)
~854
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Aurel Vlaicu zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Aurel Vlaicu
Číslo
104B
Obec
Mediaș
Župa
Sibiu
PSČ
551041
Souřadnice (š, d)
46.16809, 24.37033
Budovy v ulici
93

Budovy v obci Mediaș: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Mediaș3 088 budov se známým údajem
Podlaží v obci Mediaș
1 podlaží
1 434
2 podlaží
1 136 (tato budova)
3 podlaží
444
4 podlaží
58
5 podlaží
10
6 podlaží
3
7 podlaží
1
8 podlaží
0
9 podlaží
1
10 a více podlaží
1

46 % má méně podlaží, 37 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Aurel Vlaicu

Adresa Postaveno Podlaží
Aurel Vlaicu 104, Mediaș neznámé 1 podlaží
Aurel Vlaicu 94, Mediaș neznámé 1 podlaží
Aurel Vlaicu 116, Mediaș neznámé 2 podlaží
Aurel Vlaicu 92, Mediaș 1998 1 podlaží
Aurel Vlaicu 90, Mediaș 1963 1 podlaží
Aurel Vlaicu 88, Mediaș 1975 2 podlaží
Aurel Vlaicu 124, Mediaș 1900 2 podlaží
Aurel Vlaicu 126, Mediaș 1977 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Brazilor 57, Mediaș 1972 1 podlaží 37 m
Brazilor 55, Mediaș 1961 1 podlaží 42 m
Brazilor 51, Mediaș neznámé 3 podlaží 57 m
Brazilor 47, Mediaș 1936 2 podlaží 72 m
Alexandru Vlahuță 1, Mediaș 1961 1 podlaží 79 m
Brazilor 43, Mediaș 1935 1 podlaží 93 m
Brazilor 35, Mediaș 1946 2 podlaží 129 m
Alexandru Vlahuță 21, Mediaș 1954 2 podlaží 177 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Aurel Vlaicu 104B, Mediaș?

Budova Aurel Vlaicu 104B, Mediaș má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Aurel Vlaicu 104B, Mediaș?

Katastrální číslo je 109572-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Aurel Vlaicu 104B, Mediaș?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Aurel Vlaicu 104B, Mediaș? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/ce82201b-e40f-4b92-a9c9-3876d11bf820" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Aurel Vlaicu 104B za pár sekund