Přejít na obsah
Přihlásit se

Principală 188, Mărgineni

Rodinný dům · Mărgineni · župa Bacău

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Principală 188, Mărgineni, župa Bacău. Postaveno 1985, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 81 m², hrubá podlahová plocha 81 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 70912-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.

Rok výstavby
1985
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
81
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1985
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
81
Katastrální číslo
70912-C1
ID budovy
a7aef7f8-5ef7-41e0-a8c1-3f3e05bb506d
Aktualizováno
23. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
81
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~242
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Principală zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Principală
Číslo
188
Obec
Mărgineni
Župa
Bacău
PSČ
607315
Souřadnice (š, d)
46.58655, 26.83628
Budovy v ulici
283

Budovy v obci Mărgineni: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 39 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Mărgineni1 776 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Mărgineni
před rokem 1920
10
1920–1945
29
1946–1960
127
1961–1970
138
1971–1980
139
1981–1990
87 (tato budova)
1991–2000
274
2001–2010
163
2011 a později
809

Starší než 70 % z nich, novější než 25 %.

Podlaží v obci Mărgineni3 081 budov se známým údajem
Podlaží v obci Mărgineni
1 podlaží
2 074 (tato budova)
2 podlaží
839
3 podlaží
157
4 podlaží
11
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 67 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Principală

Adresa Postaveno Podlaží
Principală 185, Mărgineni 1998 2 podlaží
Principală 178, Mărgineni 2016 2 podlaží
Strada Principală 198, Mărgineni neznámé 2 podlaží
Principală 177, Mărgineni 1995 1 podlaží
Strada Principală 199, Mărgineni 1930 1 podlaží
Strada Principală 203, Mărgineni 1988 1 podlaží
Principală 167, Mărgineni 1952 1 podlaží
Principală 163, Mărgineni 1962 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Cumpăna 2, Mărgineni 1962 1 podlaží 131 m
Strada Bogdănești 38, Trebeș 1959 1 podlaží 205 m
Cumpăna 13, Mărgineni 1952 1 podlaží 215 m
Cumpăna 17, Mărgineni neznámé 1 podlaží 249 m
Cumpăna 19, Mărgineni neznámé 1 podlaží 265 m
Strada Grădiniței 30, Mărgineni 1962 1 podlaží 292 m
Cumpăna 23, Mărgineni neznámé 3 podlaží 303 m
Strada Cetatuia 12A, Mărgineni 2024 2 podlaží 308 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Principală 188, Mărgineni?

Budova Principală 188, Mărgineni byla postavena v roce 1985.

Kolik podlaží má budova Principală 188, Mărgineni?

Budova Principală 188, Mărgineni má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Principală 188, Mărgineni?

Katastrální číslo je 70912-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Principală 188, Mărgineni?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Principală 188, Mărgineni? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/a7aef7f8-5ef7-41e0-a8c1-3f3e05bb506d" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Principală 188 za pár sekund