Dn17a 876, Marginea
Rodinný dům · Marginea · župa Suceava
- Kat. číslo43546-C1
- ID4a533312
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Dn17a 876, Marginea, župa Suceava. Postaveno 1993, má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 43546-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- 1993
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- ve zprávě
- Výška (m)
- neznámé
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- ve zprávě
- Výška (m)
- neznámé
- Obestavěný prostor (m³)
- neznámé
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Dn17a
- Číslo
- 876
- Obec
- Marginea
- Župa
- Suceava
- PSČ
- 727345
- Souřadnice (š, d)
- 47.81931, 25.82278
- Budovy v ulici
- 393
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 49 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 26 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 24 | |
| 1946–1960 | 75 | |
| 1961–1970 | 90 | |
| 1971–1980 | 96 | |
| 1981–1990 | 92 | |
| 1991–2000 | 167 (tato budova) | |
| 2001–2010 | 154 | |
| 2011 a později | 217 |
Starší než 39 % z nich, novější než 43 %.
| 1 podlaží | 1 069 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 733 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 73 | |
| 4 podlaží | 5 | |
| 5 podlaží | 1 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
57 % má méně podlaží, 39 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Dn17a
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Dn17a 876-A2, Marginea 2012 · 3 podlaží | 2012 | 3 podlaží |
| Dn17a 870, Marginea 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Dn17a 882-D, Marginea 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží |
| Dn17a 869, Marginea 2010 · 3 podlaží | 2010 | 3 podlaží |
| Dn17a 867, Marginea 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Dn17a 864, Marginea 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Dn17a 862, Marginea 1995 · 2 podlaží | 1995 | 2 podlaží |
| Dn17a 858, Marginea 1958 · 1 podlaží | 1958 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 36-A, Marginea 2025 · 1 podlaží | 2025 | 1 podlaží | 34 m |
| nr. 51, Marginea 1999 · 2 podlaží | 1999 | 2 podlaží | 87 m |
| nr. 876-A4, Marginea 2019 · 2 podlaží | 2019 | 2 podlaží | 103 m |
| nr. 882-F, Marginea 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 108 m |
| nr. 40A, Marginea 2019 · 2 podlaží | 2019 | 2 podlaží | 116 m |
| nr. 881, Marginea 2009 · 2 podlaží | 2009 | 2 podlaží | 119 m |
| nr. 40B, Marginea 2019 · 2 podlaží | 2019 | 2 podlaží | 152 m |
| nr. 888, Marginea 1970 · 1 podlaží | 1970 | 1 podlaží | 159 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Dn17a 876, Marginea?
Budova Dn17a 876, Marginea byla postavena v roce 1993.
Kolik podlaží má budova Dn17a 876, Marginea?
Budova Dn17a 876, Marginea má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Dn17a 876, Marginea?
Katastrální číslo je 43546-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Dn17a 876, Marginea?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Dn17a 876, Marginea? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/4a533312-ce8d-4feb-9aa0-c78e93e9d1d5" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/4a533312-ce8d-4feb-9aa0-c78e93e9d1d5", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/4a533312-ce8d-4feb-9aa0-c78e93e9d1d5",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()