Přejít na obsah
Přihlásit se

Platanului 49, Preajba

Rodinný dům · Preajba · župa Dolj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Platanului 49, Preajba, župa Dolj. Postaveno 2016, má 3 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 106 m², hrubá podlahová plocha 205 m². Odhadovaná výška ~9,0 m. Katastrální číslo: 33438-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
2016
Podlaží
3
Zastavěná plocha (m²)
106
Výška (m)
~9,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2016
Podlaží
3
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
205
Katastrální číslo
33438-C1
ID budovy
e600b8f8-f32b-4984-b99a-a4cb3bdab3da
Aktualizováno
22. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
106
Výška (m)
~9,0
Obestavěný prostor (m³)
~952
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Platanului zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Platanului
Číslo
49
Obec
Preajba
Župa
Dolj
PSČ
207367
Souřadnice (š, d)
44.27995, 23.84958
Budovy v ulici
19

Budovy v obci Malu Mare: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 36 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Malu Mare3 113 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Malu Mare
před rokem 1920
9
1920–1945
37
1946–1960
74
1961–1970
62
1971–1980
49
1981–1990
35
1991–2000
115
2001–2010
199
2011 a později
2 533 (tato budova)

Novější než 19 %.

Podlaží v obci Malu Mare3 866 budov se známým údajem
Podlaží v obci Malu Mare
1 podlaží
1 982
2 podlaží
1 535
3 podlaží
310 (tato budova)
4 podlaží
29
5 podlaží
8
6 podlaží
2
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

91 % má méně podlaží, 8 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Platanului

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Platanului 55, Preajba 2016 2 podlaží
Platanului 55, Preajba 2017 2 podlaží
Platanului 42, Preajba 2009 2 podlaží
Platanului 40, Preajba 2009 2 podlaží
Platanului 39, Preajba 2015 2 podlaží
Platanului 38, Preajba 2009 2 podlaží
Platanului 37, Preajba 2010 2 podlaží
Strada Platanului 61, Preajba 2021 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Castanilor 36, Preajba 2019 2 podlaží 65 m
Strada Arinului 43, Preajba neznámé 2 podlaží 79 m
Castanilor 34, Preajba 2018 2 podlaží 82 m
Strada Frasinului 36, Preajba 2021 1 podlaží 95 m
Castanilor 27, Preajba 2013 2 podlaží 106 m
Strada Frasinului 34, Preajba 2018 2 podlaží 107 m
Arinului 29, Preajba 2023 3 podlaží 115 m
Arinului 46, Preajba 2013 2 podlaží 118 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Platanului 49, Preajba?

Budova Platanului 49, Preajba byla postavena v roce 2016.

Kolik podlaží má budova Platanului 49, Preajba?

Budova Platanului 49, Preajba má 3 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Platanului 49, Preajba?

Katastrální číslo je 33438-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Platanului 49, Preajba?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Platanului 49, Preajba? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e600b8f8-f32b-4984-b99a-a4cb3bdab3da" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Platanului 49 za pár sekund