Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Strada Monumentului 52, Măldăeni

Rodinný dům · Măldăeni · župa Teleorman

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Monumentului 52, Măldăeni, župa Teleorman. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 138 m², hrubá podlahová plocha 138 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 24382-C2. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
138
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
138
Katastrální číslo
24382-C2
ID budovy
ee49d49d-e724-4349-b7f9-79cc322e99e4
Aktualizováno
27. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
138
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~414
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Monumentului zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Monumentului
Číslo
52
Obec
Măldăeni
Župa
Teleorman
PSČ
147195
Souřadnice (š, d)
44.12062, 24.91841
Budovy v ulici
108

Budovy v obci Măldăeni: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Măldăeni3 492 budov se známým údajem
Podlaží v obci Măldăeni
1 podlaží
3 278 (tato budova)
2 podlaží
196
3 podlaží
17
4 podlaží
1
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 94 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Strada Monumentului

Adresa Postaveno Podlaží
Monumentului 52, Măldăeni neznámé 1 podlaží
Strada Monumentului 53, Măldăeni neznámé 1 podlaží
Monumentului 50, Măldăeni neznámé 1 podlaží
Strada Monumentului 54, Măldăeni neznámé 1 podlaží
Monumentului 49, Măldăeni neznámé 1 podlaží
Monumentului 55, Măldăeni neznámé 1 podlaží
Strada Monumentului 56, Măldăeni neznámé 1 podlaží
Strada Monumentului 47, Măldăeni neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Constantin Brâncoveanu 7, Măldăeni 2020 2 podlaží 43 m
Strada Constantin Brâncoveanu 7, Măldăeni 1939 1 podlaží 45 m
Strada Constantin Brâncoveanu 3, Măldăeni neznámé 1 podlaží 45 m
Constantin Brâncoveanu 6, Măldăeni 2011 1 podlaží 52 m
Constantin Brâncoveanu 4, Măldăeni neznámé 1 podlaží 58 m
Constantin Brâncoveanu 1, Măldăeni neznámé 1 podlaží 67 m
Constantin Brâncoveanu 2, Măldăeni neznámé 1 podlaží 72 m
Strada Îngustă 9, Măldăeni neznámé 1 podlaží 74 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Strada Monumentului 52, Măldăeni?

Budova Strada Monumentului 52, Măldăeni má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Monumentului 52, Măldăeni?

Katastrální číslo je 24382-C2. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Monumentului 52, Măldăeni?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Monumentului 52, Măldăeni? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/ee49d49d-e724-4349-b7f9-79cc322e99e4" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Monumentului 52 za pár sekund