Přejít na obsah
Přihlásit se

Teilor 37, Maia

Rodinný dům · Maia · župa Ialomița

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Teilor 37, Maia, župa Ialomița. Má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 26702-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
26702-C1
ID budovy
b05d6600-b357-422e-a3bf-1f3ce0d0d9e3
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Teilor zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Teilor
Číslo
37
Obec
Maia
Župa
Ialomița
PSČ
927056
Souřadnice (š, d)
44.73864, 26.39532
Budovy v ulici
65

Budovy v obci Maia: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Maia1 247 budov se známým údajem
Podlaží v obci Maia
1 podlaží
1 181 (tato budova)
2 podlaží
64
3 podlaží
2
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 95 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Teilor

Adresa Postaveno Podlaží
Teilor 36, Maia neznámé 1 podlaží
Teilor 38, Maia neznámé 1 podlaží
Teilor 35, Maia neznámé 1 podlaží
Teilor 39, Maia neznámé 1 podlaží
Teilor 34, Maia neznámé 1 podlaží
Teilor 40, Maia neznámé 1 podlaží
Strada Teilor 40 A, Maia neznámé 1 podlaží
Teilor 41, Maia neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Grădiniței 17, Maia neznámé 1 podlaží 123 m
Merilor 31, Maia neznámé 1 podlaží 127 m
Grădiniței 19, Maia neznámé 1 podlaží 128 m
Grădiniței 15, Maia neznámé 1 podlaží 129 m
Grădiniței 13, Maia neznámé 1 podlaží 136 m
Grădiniței 21, Maia neznámé 2 podlaží 142 m
Strada Gradinitei 23, Maia neznámé 1 podlaží 155 m
Grădiniței 11, Maia neznámé 1 podlaží 158 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Teilor 37, Maia?

Budova Teilor 37, Maia má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Teilor 37, Maia?

Katastrální číslo je 26702-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Teilor 37, Maia?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Teilor 37, Maia? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/b05d6600-b357-422e-a3bf-1f3ce0d0d9e3" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Teilor 37 za pár sekund