Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Drum comunal 113, Mădăraș

Rodinný dům · Mădăraș · župa Harghita

Otevřít budovu zdarma 5 budov zdarma s novým účtem, bez karty

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Drum comunal 113, Mădăraș, župa Harghita. Postaveno 1965, má 3 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 117 m², hrubá podlahová plocha 196 m². Odhadovaná výška ~3,5 m. Katastrální číslo: 51088-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
1965
Podlaží
3
Zastavěná plocha (m²)
117
Výška (m)
~3,5

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1965
Podlaží
3
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
196
Katastrální číslo
51088-C1
ID budovy
a8680f44-4e71-44f9-9820-048bcb0520c9
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
117
Výška (m)
~3,5
Obestavěný prostor (m³)
~414
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ano
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Drum comunal zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Drum comunal
Číslo
113
Obec
Mădăraș
Župa
Harghita
PSČ
537071
Souřadnice (š, d)
46.49415, 25.74771
Budovy v ulici
521

Budovy v obci Mădăraș: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 53 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Mădăraș836 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Mădăraș
před rokem 1920
36
1920–1945
68
1946–1960
173
1961–1970
134 (tato budova)
1971–1980
127
1981–1990
66
1991–2000
160
2001–2010
19
2011 a později
53

Starší než 51 % z nich, novější než 33 %.

Podlaží v obci Mădăraș1 015 budov se známým údajem
Podlaží v obci Mădăraș
1 podlaží
822
2 podlaží
153
3 podlaží
39 (tato budova)
4 podlaží
1
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

96 % má méně podlaží, 4 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Drum comunal

Adresa Postaveno Podlaží
Drum comunal 111, Mădăraș 1970 3 podlaží
Drum comunal 115, Mădăraș 1998 1 podlaží
Drum comunal 110, Mădăraș 1965 1 podlaží
Drum comunal 109, Mădăraș 1942 1 podlaží
Drum comunal 108, Mădăraș 1947 1 podlaží
Drum comunal 121, Mădăraș 1927 1 podlaží
Drum comunal 122, Mădăraș 1976 1 podlaží
Drum comunal 103, Mădăraș 1957 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
nr. 89, Mădăraș 1957 2 podlaží 30 m
nr. 90, Mădăraș 2014 2 podlaží 39 m
nr. 87, Mădăraș 1986 1 podlaží 47 m
nr. 88, Mădăraș 1974 1 podlaží 58 m
nr. 83, Mădăraș 1958 1 podlaží 60 m
nr. 82, Mădăraș 1942 1 podlaží 66 m
nr. 81, Mădăraș 1976 2 podlaží 79 m
Drum național 118, Mădăraș 1948 2 podlaží 89 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Drum comunal 113, Mădăraș?

Budova Drum comunal 113, Mădăraș byla postavena v roce 1965.

Kolik podlaží má budova Drum comunal 113, Mădăraș?

Budova Drum comunal 113, Mădăraș má 3 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Drum comunal 113, Mădăraș?

Katastrální číslo je 51088-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Drum comunal 113, Mădăraș?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Drum comunal 113, Mădăraș? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/a8680f44-4e71-44f9-9820-048bcb0520c9" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Drum comunal 113 za pár sekund