Strada Bisericii 1, Dănești
Rodinný dům · Dănești · župa Călărași
- Kat. číslo27835-C1
- IDdd52da1f
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Bisericii 1, Dănești, župa Călărași. Postaveno 1962, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 27835-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Bisericii
- Číslo
- 1
- Obec
- Dănești
- Župa
- Călărași
- PSČ
- 917092
- Souřadnice (š, d)
- 44.33497, 26.82689
- Budovy v ulici
- 69
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 45 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 5 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 22 | |
| 1946–1960 | 99 | |
| 1961–1970 | 58 (tato budova) | |
| 1971–1980 | 33 | |
| 1981–1990 | 1 | |
| 1991–2000 | 26 | |
| 2001–2010 | 9 | |
| 2011 a později | 293 |
Starší než 66 % z nich, novější než 23 %.
| 1 podlaží | 1 124 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 27 | |
| 3 podlaží | 0 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 98 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Bisericii
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Bisericii 2, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Bisericii 3, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Bisericii 4, Dănești 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Strada Bisericii 5, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Bisericii 6, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Bisericii 7, Dănești 1950 · 1 podlaží | 1950 | 1 podlaží |
| Strada Bisericii 8, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Bisericii 9, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Pescarului 9, Dănești 1969 · 1 podlaží | 1969 | 1 podlaží | 62 m |
| Strada Pescarului 13, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 99 m |
| Strada Trandafirului 16, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 118 m |
| Strada Energiei 6, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 122 m |
| Trandafirului 17, Dănești 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží | 125 m |
| Strada Energiei 8, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 140 m |
| Trandafirului 17bis, Dănești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 147 m |
| Strada Iasomiei 1, Dănești 1954 · 1 podlaží | 1954 | 1 podlaží | 156 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Bisericii 1, Dănești?
Budova Strada Bisericii 1, Dănești byla postavena v roce 1962.
Kolik podlaží má budova Strada Bisericii 1, Dănești?
Budova Strada Bisericii 1, Dănești má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Bisericii 1, Dănești?
Katastrální číslo je 27835-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Bisericii 1, Dănești?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Bisericii 1, Dănești? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/dd52da1f-9222-47c8-9c2b-0f83e4b9d540" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/dd52da1f-9222-47c8-9c2b-0f83e4b9d540", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/dd52da1f-9222-47c8-9c2b-0f83e4b9d540",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()