Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Soimului 23, Lunca Cetățuii

Rodinný dům · Lunca Cetățuii · župa Iași

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Soimului 23, Lunca Cetățuii, župa Iași. Postaveno 2017, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 61492-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
2017
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2017
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
61492-C1
ID budovy
b2d515e8-3bc2-488e-83f9-e463101ab7cf
Aktualizováno
26. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Soimului zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Soimului
Číslo
23
Obec
Lunca Cetățuii
Župa
Iași
PSČ
707085
Souřadnice (š, d)
47.10356, 27.55212
Budovy v ulici
8

Budovy v obci Lunca Cetățuii: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 0 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Lunca Cetățuii2 670 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Lunca Cetățuii
před rokem 1920
12
1920–1945
42
1946–1960
135
1961–1970
134
1971–1980
75
1981–1990
59
1991–2000
135
2001–2010
128
2011 a později
1 950 (tato budova)

Novější než 27 %.

Podlaží v obci Lunca Cetățuii2 925 budov se známým údajem
Podlaží v obci Lunca Cetățuii
1 podlaží
1 563 (tato budova)
2 podlaží
996
3 podlaží
262
4 podlaží
64
5 podlaží
21
6 podlaží
7
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
12

0 % má méně podlaží, 53 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Soimului

Adresa Postaveno Podlaží
Șoimului 11A, Lunca Cetățuii 2020 2 podlaží
Șoimului 10, Lunca Cetățuii 2012 2 podlaží
Șoimului 8, Lunca Cetățuii 2017 2 podlaží
Șoimului 8A, Lunca Cetățuii 2018 3 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Vantului 39, Lunca Cetățuii neznámé 2 podlaží 23 m
Strada Constantin C. Popovici 12, Horpaz 2020 2 podlaží 33 m
Strada Orhideilor 7, Horpaz 2016 2 podlaží 43 m
Strada Constantin Popovici 12, Horpaz 2020 2 podlaží 44 m
Panselei 14, Horpaz 2013 2 podlaží 53 m
Nouă 45H, Horpaz 2016 1 podlaží 60 m
Strada Sânzienelor 14, Horpaz 2016 1 podlaží 62 m
Strada Constantin Popovici 8, Horpaz 2021 2 podlaží 63 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Soimului 23, Lunca Cetățuii?

Budova Strada Soimului 23, Lunca Cetățuii byla postavena v roce 2017.

Kolik podlaží má budova Strada Soimului 23, Lunca Cetățuii?

Budova Strada Soimului 23, Lunca Cetățuii má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Soimului 23, Lunca Cetățuii?

Katastrální číslo je 61492-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Soimului 23, Lunca Cetățuii?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Soimului 23, Lunca Cetățuii? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/b2d515e8-3bc2-488e-83f9-e463101ab7cf" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Soimului 23 za pár sekund