Strada Cetatii 271, Hlincea
Rodinný dům · Hlincea · župa Iași
- Kat. číslo71418-C1
- ID403f333b
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Cetatii 271, Hlincea, župa Iași. Postaveno 2026, má 3 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 147 m², hrubá podlahová plocha 355 m². Odhadovaná výška ~9,0 m. Katastrální číslo: 71418-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.
- Rok výstavby
- 2026
- Podlaží
- 3
- Zastavěná plocha (m²)
- 147
- Výška (m)
- ~9,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 2026
- Podlaží
- 3
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 355
- Katastrální číslo
- 71418-C1
- ID budovy
- 403f333b-94ce-4bb8-8cb1-3e1a1bf3114b
- Aktualizováno
- 9. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 147
- Výška (m)
- ~9,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~1 318
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Nejsilnější zemětřesení v okruhu 200 km
- M7,7 · 10. listopadu 1940 · 180 km odtud · v hloubce 150 km
- Zemětřesení M5+ v okruhu 200 km od roku 1900
- 35
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Cetatii
- Číslo
- 271
- Obec
- Hlincea
- Župa
- Iași
- PSČ
- 707083
- Souřadnice (š, d)
- 47.12565, 27.58362
- Budovy v ulici
- 11
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 0 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 12 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 42 | |
| 1946–1960 | 135 | |
| 1961–1970 | 134 | |
| 1971–1980 | 75 | |
| 1981–1990 | 59 | |
| 1991–2000 | 135 | |
| 2001–2010 | 128 | |
| 2011 a později | 1 950 (tato budova) |
Novější než 27 %.
| 1 podlaží | 1 563 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 996 | |
| 3 podlaží | 262 (tato budova) | |
| 4 podlaží | 64 | |
| 5 podlaží | 21 | |
| 6 podlaží | 7 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 12 |
87 % má méně podlaží, 9 % stejně.
Zpráva o budově
PDF a webová stránka · 119 Kč · jednorázově
- Záznam z úředního registru
- Půdorys a pohledy v měřítku
- Hrubá podlahová plocha, výška a obestavěný prostor
- Střecha a solární potenciál, spočítané při otevření
V okolí
Další budovy v ulici Strada Cetatii
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Cetatii 281, Hlincea 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží |
| Cetății 165, Hlincea 2014 · 2 podlaží | 2014 | 2 podlaží |
| Cetății 161, Hlincea 2018 · 2 podlaží | 2018 | 2 podlaží |
| Cetății 153, Hlincea 2021 · 2 podlaží | 2021 | 2 podlaží |
| Cetății 153A, Hlincea 2021 · 2 podlaží | 2021 | 2 podlaží |
| Cetății 133, Hlincea 2021 · 2 podlaží | 2021 | 2 podlaží |
| Strada Cetatii 133B, Hlincea 2023 · 2 podlaží | 2023 | 2 podlaží |
| Cetății 129, Hlincea 2015 · 3 podlaží | 2015 | 3 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Cetatuia 1, Iași 1965 · 1 podlaží | 1965 | 1 podlaží | 204 m |
| Strada Răsăritului 120, Hlincea 2017 · 2 podlaží | 2017 | 2 podlaží | 241 m |
| Liliacului 112, Hlincea 2017 · 1 podlaží | 2017 | 1 podlaží | 246 m |
| Cortez 117, Hlincea 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží | 249 m |
| Strada Răsăritului 118, Hlincea 2014 · 2 podlaží | 2014 | 2 podlaží | 251 m |
| Strada Răsăritului 137, Hlincea 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží | 254 m |
| Strada Cortez 115, Hlincea 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží | 259 m |
| Strada Răsăritului 135, Hlincea 2021 · 3 podlaží | 2021 | 3 podlaží | 264 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Cetatii 271, Hlincea?
Budova Strada Cetatii 271, Hlincea byla postavena v roce 2026.
Kolik podlaží má budova Strada Cetatii 271, Hlincea?
Budova Strada Cetatii 271, Hlincea má 3 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Cetatii 271, Hlincea?
Katastrální číslo je 71418-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Cetatii 271, Hlincea?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.