Strada Arinilor 638, Ciurea
Rodinný dům · Ciurea · župa Iași
- Kat. číslo70285-C2
- ID60b487af
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Arinilor 638, Ciurea, župa Iași. Postaveno 2021, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 100 m², hrubá podlahová plocha 200 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 70285-C2. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.
- Rok výstavby
- 2021
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- 100
- Výška (m)
- ~6,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 2021
- Podlaží
- 2
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 200
- Katastrální číslo
- 70285-C2
- ID budovy
- 60b487af-8a27-45f6-b4af-2948b94e0404
- Aktualizováno
- 27. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 100
- Výška (m)
- ~6,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~601
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Nejsilnější zemětřesení v okruhu 200 km
- M7,7 · 10. listopadu 1940 · 172 km odtud · v hloubce 150 km
- Zemětřesení M5+ v okruhu 200 km od roku 1900
- 38
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Arinilor
- Číslo
- 638
- Obec
- Ciurea
- Župa
- Iași
- PSČ
- 707080
- Souřadnice (š, d)
- 47.05499, 27.57168
- Budovy v ulici
- 11
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 17 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 12 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 42 | |
| 1946–1960 | 135 | |
| 1961–1970 | 134 | |
| 1971–1980 | 75 | |
| 1981–1990 | 59 | |
| 1991–2000 | 135 | |
| 2001–2010 | 128 | |
| 2011 a později | 1 950 (tato budova) |
Novější než 27 %.
| 1 podlaží | 1 563 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 996 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 262 | |
| 4 podlaží | 64 | |
| 5 podlaží | 21 | |
| 6 podlaží | 7 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 12 |
53 % má méně podlaží, 34 % stejně.
Zpráva o budově
PDF a webová stránka · 119 Kč · jednorázově
- Záznam z úředního registru
- Půdorys a pohledy v měřítku
- Hrubá podlahová plocha, výška a obestavěný prostor
- Střecha a solární potenciál, spočítané při otevření
V okolí
Další budovy v ulici Strada Arinilor
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Arinilor 644, Ciurea 1948 · 1 podlaží | 1948 | 1 podlaží |
| Arinilor 646, Ciurea 1984 · 1 podlaží | 1984 | 1 podlaží |
| Arinilor 660, Ciurea 2020 · 2 podlaží | 2020 | 2 podlaží |
| Arinilor 607, Ciurea 1985 · 1 podlaží | 1985 | 1 podlaží |
| Strada Arinilor 607, Ciurea 2024 · 2 podlaží | 2024 | 2 podlaží |
| Arinilor 670, Ciurea 2019 · 1 podlaží | 2019 | 1 podlaží |
| Arinilor 603, Ciurea 1982 · 1 podlaží | 1982 | 1 podlaží |
| Arinilor 676, Ciurea 1977 · 1 podlaží | 1977 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Daliei 626C, Ciurea 2018 · 4 podlaží | 2018 | 4 podlaží | 77 m |
| Strada Daliei 626D, Ciurea 2026 · 1 podlaží | 2026 | 1 podlaží | 116 m |
| Daliei 593, Ciurea 1991 · 1 podlaží | 1991 | 1 podlaží | 128 m |
| nr. 626, Ciurea 1952 · 1 podlaží | 1952 | 1 podlaží | 132 m |
| Merilor 732A, Ciurea 2017 · 1 podlaží | 2017 | 1 podlaží | 173 m |
| nr. 624A, Ciurea 2015 · 2 podlaží | 2015 | 2 podlaží | 173 m |
| Daliei 589, Ciurea 1952 · 1 podlaží | 1952 | 1 podlaží | 174 m |
| Merilor 732, Ciurea 2021 · 2 podlaží | 2021 | 2 podlaží | 187 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Arinilor 638, Ciurea?
Budova Strada Arinilor 638, Ciurea byla postavena v roce 2021.
Kolik podlaží má budova Strada Arinilor 638, Ciurea?
Budova Strada Arinilor 638, Ciurea má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Arinilor 638, Ciurea?
Katastrální číslo je 70285-C2. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Arinilor 638, Ciurea?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.