Přejít na obsah
Přihlásit se

Bisericii 42, Luciu

Rodinný dům · Luciu · župa Ialomița

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Bisericii 42, Luciu, župa Ialomița. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 96 m², hrubá podlahová plocha 96 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 21029-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
96
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
96
Katastrální číslo
21029-C1
ID budovy
b642d4d6-52bd-41ae-b3a8-c6bc4ffff19d
Aktualizováno
28. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
96
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~289
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Bisericii zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Bisericii
Číslo
42
Obec
Luciu
Župa
Ialomița
PSČ
927168
Souřadnice (š, d)
44.74493, 27.72589
Budovy v ulici
119

Budovy v obci Luciu: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Luciu403 budov se známým údajem
Podlaží v obci Luciu
1 podlaží
394 (tato budova)
2 podlaží
8
3 podlaží
1
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 98 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Bisericii

Adresa Postaveno Podlaží
Bisericii 45, Luciu 1949 1 podlaží
Bisericii 48, Luciu 1970 1 podlaží
Bisericii 52, Luciu 1960 1 podlaží
Bisericii 55, Luciu 1964 1 podlaží
Bisericii 28, Luciu 1969 1 podlaží
Bisericii 26, Luciu 1968 1 podlaží
Bisericii 69, Luciu 1967 3 podlaží
Strada Bisericii 11, Luciu 1958 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Aleea Trandafirilor 3, Luciu 1970 1 podlaží 63 m
Brăilei 189, Luciu 1960 1 podlaží 90 m
Aleea Trandafirilor 4, Luciu 1960 1 podlaží 111 m
Brăilei 187, Luciu 2004 1 podlaží 122 m
Brăilei 193, Luciu 1978 1 podlaží 123 m
Brăilei 64, Luciu 1970 1 podlaží 162 m
Brăilei 184, Luciu 1955 1 podlaží 170 m
Agricultori 8, Luciu 1960 1 podlaží 200 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Bisericii 42, Luciu?

Budova Bisericii 42, Luciu má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Bisericii 42, Luciu?

Katastrální číslo je 21029-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Bisericii 42, Luciu?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Bisericii 42, Luciu? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/b642d4d6-52bd-41ae-b3a8-c6bc4ffff19d" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Bisericii 42 za pár sekund