Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Strada Salcâmului 17, Liești

Rodinný dům · Liești · župa Galați

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Salcâmului 17, Liești, župa Galați. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 100 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~100 m². Katastrální číslo: 121735-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
100
Výška (m)
neznámé

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
~100
Katastrální číslo
121735-C1
ID budovy
e0b7dce4-1744-424d-9d1b-33a7798eb87f
Aktualizováno
28. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
100
Výška (m)
neznámé
Obestavěný prostor (m³)
neznámé
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Salcâmului zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Salcâmului
Číslo
17
Obec
Liești
Župa
Galați
PSČ
807180
Souřadnice (š, d)
45.60248, 27.55670
Budovy v ulici
15

Budovy v obci Liești: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Liești5 753 budov se známým údajem
Podlaží v obci Liești
1 podlaží
5 315 (tato budova)
2 podlaží
368
3 podlaží
59
4 podlaží
10
5 podlaží
1
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 92 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Strada Salcâmului

Adresa Postaveno Podlaží
Salcâmului 13, Liești 2000 1 podlaží
Strada Salcamului 11, Liești neznámé 2 podlaží
Strada Salcâmului 8, Liești 1999 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Viorelei 24, Liești 1970 1 podlaží 123 m
Strada Viorelei 11, Liești 2019 1 podlaží 133 m
Strada Viorelei 7, Liești 2024 2 podlaží 181 m
Strada Lotusului 50A, Liești neznámé 1 podlaží 226 m
Anghel Saligny 390, Liești neznámé 1 podlaží 239 m
Anghel Saligny 388, Liești neznámé 1 podlaží 239 m
Viorelei 5, Liești neznámé 1 podlaží 255 m
Strada Anghel Saligny 386, Liești 2004 2 podlaží 256 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Strada Salcâmului 17, Liești?

Budova Strada Salcâmului 17, Liești má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Salcâmului 17, Liești?

Katastrální číslo je 121735-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Salcâmului 17, Liești?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Salcâmului 17, Liești? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e0b7dce4-1744-424d-9d1b-33a7798eb87f" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Salcâmului 17 za pár sekund