Přejít na obsah
Přihlásit se

Principală 40, Frătești

Rodinný dům · Frătești · župa Gorj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Principală 40, Frătești, župa Gorj. Postaveno 1956, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 80 m², hrubá podlahová plocha 92 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 38579-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
1956
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
80
Výška (m)
~6,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1956
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
92
Katastrální číslo
38579-C1
ID budovy
0f93f473-7ea8-46fc-96e4-9173f5e43f01
Aktualizováno
27. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
80
Výška (m)
~6,0
Obestavěný prostor (m³)
~482
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ano
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Principală zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Principală
Číslo
40
Obec
Frătești
Župa
Gorj
PSČ
217276
Souřadnice (š, d)
45.12043, 23.21723
Budovy v ulici
383

Budovy v obci Lelești: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 82 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Lelești605 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Lelești
před rokem 1920
8
1920–1945
25
1946–1960
88 (tato budova)
1961–1970
99
1971–1980
78
1981–1990
91
1991–2000
125
2001–2010
10
2011 a později
81

Starší než 80 % z nich, novější než 5 %.

Podlaží v obci Lelești1 078 budov se známým údajem
Podlaží v obci Lelești
1 podlaží
894
2 podlaží
166 (tato budova)
3 podlaží
18
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

83 % má méně podlaží, 15 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Principală

Adresa Postaveno Podlaží
Principală 35, Frătești 1981 2 podlaží
Principală 32, Frătești neznámé 1 podlaží
Principală 28, Frătești 2000 1 podlaží
Principală 52, Frătești neznámé 1 podlaží
Principală 25, Frătești 2009 1 podlaží
Principală 56, Frătești 1973 2 podlaží
Principală 22, Frătești 1990 1 podlaží
Principală 58, Frătești neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Linia Mică 33, Frătești neznámé 1 podlaží 189 m
Linia Mică 43, Frătești neznámé 1 podlaží 192 m
Linia Mică 36, Frătești neznámé 2 podlaží 196 m
Linia Mică 22, Frătești 1910 1 podlaží 270 m
Strada Linia Mică 57, Frătești 1975 1 podlaží 274 m
Linia Mică 20, Frătești 2013 2 podlaží 274 m
Linia Mică 18, Frătești 1996 1 podlaží 289 m
Linia Mică 13, Frătești 1947 2 podlaží 305 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Principală 40, Frătești?

Budova Principală 40, Frătești byla postavena v roce 1956.

Kolik podlaží má budova Principală 40, Frătești?

Budova Principală 40, Frătești má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Principală 40, Frătești?

Katastrální číslo je 38579-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Principală 40, Frătești?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Principală 40, Frătești? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/0f93f473-7ea8-46fc-96e4-9173f5e43f01" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Principală 40 za pár sekund