nr. 101, Lăpugiu de Sus
Rodinný dům · Lăpugiu de Sus · župa Hunedoara
- Kat. číslo66712-C1
- ID2f439b70
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese nr. 101, Lăpugiu de Sus, župa Hunedoara. Postaveno 1971, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 66712-C1.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- neznámé
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- neznámé
- Číslo
- 101
- Obec
- Lăpugiu de Sus
- Župa
- Hunedoara
- PSČ
- 337287
- Souřadnice (š, d)
- 45.84333, 22.48090
- Budovy v ulici
- neznámé
Srovnání
| před rokem 1920 | 12 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 22 | |
| 1946–1960 | 56 | |
| 1961–1970 | 65 | |
| 1971–1980 | 53 (tato budova) | |
| 1981–1990 | 24 | |
| 1991–2000 | 22 | |
| 2001–2010 | 0 | |
| 2011 a později | 7 |
Starší než 20 % z nich, novější než 59 %.
| 1 podlaží | 1 801 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 45 | |
| 3 podlaží | 2 | |
| 4 podlaží | 1 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 97 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 100, Lăpugiu de Sus 1968 · 1 podlaží | 1968 | 1 podlaží | 1 m |
| nr. 102, Lăpugiu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 12 m |
| nr. 99, Lăpugiu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 19 m |
| nr. 72, Lăpugiu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 21 m |
| nr. 71, Lăpugiu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 22 m |
| nr. 70, Lăpugiu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 24 m |
| nr. 73, Lăpugiu de Sus 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 26 m |
| nr. 103, Lăpugiu de Sus 1979 · 1 podlaží | 1979 | 1 podlaží | 28 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Lăpugiu de Sus 101?
Budova Lăpugiu de Sus 101 byla postavena v roce 1971.
Kolik podlaží má budova Lăpugiu de Sus 101?
Budova Lăpugiu de Sus 101 má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Lăpugiu de Sus 101?
Katastrální číslo je 66712-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Lăpugiu de Sus 101? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/2f439b70-4f3a-c2d1-56bf-94b4ded51926" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/2f439b70-4f3a-c2d1-56bf-94b4ded51926", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/2f439b70-4f3a-c2d1-56bf-94b4ded51926",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()