Přejít na obsah
Přihlásit se

Calea Bucuresti 183C, Bâcu

Rodinný dům · Bâcu · župa Giurgiu

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Calea Bucuresti 183C, Bâcu, župa Giurgiu. Postaveno 2017, má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 34915-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.

Rok výstavby
2017
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy · Zdroje dat

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2017
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
34915-C1
ID budovy
b7eb340f-7df4-4eff-be67-ff2b3de3ec83
Aktualizováno
29. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Calea Bucuresti zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Calea Bucuresti
Číslo
183C
Obec
Bâcu
Župa
Giurgiu
PSČ
087150
Souřadnice (š, d)
44.48053, 25.87793
Budovy v ulici
265

Budovy v obci Joița: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 42 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Joița1 219 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Joița
před rokem 1920
0
1920–1945
10
1946–1960
40
1961–1970
54
1971–1980
77
1981–1990
36
1991–2000
59
2001–2010
45
2011 a později
898 (tato budova)

Novější než 26 %.

Podlaží v obci Joița2 195 budov se známým údajem
Podlaží v obci Joița
1 podlaží
1 124
2 podlaží
976 (tato budova)
3 podlaží
87
4 podlaží
8
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

51 % má méně podlaží, 44 % stejně.

Co přidá kompletní zpráva

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete v kompletní zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Calea Bucuresti

Adresa Postaveno Podlaží
Calea Bucuresti 183, Bâcu 2020 1 podlaží
Calea Bucuresti 183A, Bâcu 2019 2 podlaží
Calea Bucuresti 183B, Bâcu 2018 2 podlaží
Calea Bucuresti 183D, Bâcu 2019 2 podlaží
Calea Bucuresti 183E, Bâcu 2017 2 podlaží
Calea Bucuresti 183F, Bâcu 2019 1 podlaží
Calea Bucuresti 183J, Bâcu 2019 1 podlaží
Calea Bucuresti 183K, Bâcu 2018 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Calea Bucuresti 185H, Joița 2017 2 podlaží 8 m
Calea Bucuresti 185B, Joița neznámé 2 podlaží 38 m
Calea Bucuresti 1D, Joița 2000 1 podlaží 94 m
Strada Teilor 30G, Bâcu 2016 1 podlaží 537 m
Strada Teilor 30F, Bâcu 2016 1 podlaží 559 m
Strada Teilor 32H, Bâcu neznámé 1 podlaží 579 m
Strada Teilor 32G, Bâcu neznámé 3 podlaží 591 m
Calea Bucuresti 5A, Joița 2022 2 podlaží 621 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Calea Bucuresti 183C, Bâcu?

Budova Calea Bucuresti 183C, Bâcu byla postavena v roce 2017.

Kolik podlaží má budova Calea Bucuresti 183C, Bâcu?

Budova Calea Bucuresti 183C, Bâcu má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Calea Bucuresti 183C, Bâcu?

Katastrální číslo je 34915-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Calea Bucuresti 183C, Bâcu?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Celá zpráva · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Calea Bucuresti 183C za pár sekund