Přejít na obsah
Přihlásit se

Principală 83, Delureni

Rodinný dům · Delureni · župa Vâlcea

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Principală 83, Delureni, župa Vâlcea. Postaveno 1979, má 3 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 72 m², hrubá podlahová plocha 172 m². Odhadovaná výška ~9,0 m. Katastrální číslo: 36498-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
1979
Podlaží
3
Zastavěná plocha (m²)
72
Výška (m)
~9,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1979
Podlaží
3
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
172
Katastrální číslo
36498-C1
ID budovy
e51211a3-727c-480e-9478-d0cd2ca854f4
Aktualizováno
29. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
72
Výška (m)
~9,0
Obestavěný prostor (m³)
~651
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Principală zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Principală
Číslo
83
Obec
Delureni
Župa
Vâlcea
PSČ
247273
Souřadnice (š, d)
44.82706, 24.24325
Budovy v ulici
543

Budovy v obci Ionești: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 46 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Ionești1 187 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Ionești
před rokem 1920
14
1920–1945
56
1946–1960
149
1961–1970
167
1971–1980
187 (tato budova)
1981–1990
142
1991–2000
307
2001–2010
60
2011 a později
105

Starší než 52 % z nich, novější než 33 %.

Podlaží v obci Ionești1 523 budov se známým údajem
Podlaží v obci Ionești
1 podlaží
1 212
2 podlaží
281
3 podlaží
30 (tato budova)
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

98 % má méně podlaží, 2 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Principală

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Principala 78, Delureni 1962 1 podlaží
Principală 78, Delureni 1962 2 podlaží
Principală 89, Delureni 1975 1 podlaží
Principală 92, Delureni neznámé 1 podlaží
Principală 72, Delureni 2010 2 podlaží
Principală 66, Delureni 1969 1 podlaží
Strada Principala 101, Delureni 1975 1 podlaží
Principală 64, Delureni 1953 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Delureni 82, Delureni 1978 1 podlaží 173 m
Delureni 80, Delureni 1954 1 podlaží 199 m
Delureni 67, Delureni 2006 2 podlaží 294 m
Delureni 59, Delureni 1983 1 podlaží 492 m
Delureni 56, Delureni 1972 1 podlaží 625 m
Delureni 38, Delureni 1996 1 podlaží 822 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Principală 83, Delureni?

Budova Principală 83, Delureni byla postavena v roce 1979.

Kolik podlaží má budova Principală 83, Delureni?

Budova Principală 83, Delureni má 3 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Principală 83, Delureni?

Katastrální číslo je 36498-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Principală 83, Delureni?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Principală 83, Delureni? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e51211a3-727c-480e-9478-d0cd2ca854f4" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Principală 83 za pár sekund