Moara de Vânt 163, Iași
Bytový dům · Iași
- Kat. číslo152701-C1
- ID3c5531e5
- Aktualizováno
Shrnutí
Bytový dům na adrese Moara de Vânt 163, Iași. Má 4 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 489 m², hrubá podlahová plocha 1 947 m². Odhadovaná výška ~12,0 m. Katastrální číslo: 152701-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 4
- Zastavěná plocha (m²)
- 489
- Výška (m)
- ~12,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Bytový dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 4
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 1 947
- Katastrální číslo
- 152701-C1
- ID budovy
- 3c5531e5-fa82-4931-8f0d-2315b987e077
- Aktualizováno
- 27. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 489
- Výška (m)
- ~12,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~5 870
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Nejsilnější zemětřesení v okruhu 200 km
- M7,7 · 10. listopadu 1940 · 186 km odtud · v hloubce 150 km
- Zemětřesení M5+ v okruhu 200 km od roku 1900
- 32
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Moara de Vânt
- Číslo
- 163
- Obec
- Iași
- Župa
- Iași
- PSČ
- 700376
- Souřadnice (š, d)
- 47.18038, 27.59679
- Budovy v ulici
- 72
Srovnání
| 1 podlaží | 6 676 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 3 091 | |
| 3 podlaží | 1 683 | |
| 4 podlaží | 647 (tato budova) | |
| 5 podlaží | 339 | |
| 6 podlaží | 151 | |
| 7 podlaží | 86 | |
| 8 podlaží | 69 | |
| 9 podlaží | 43 | |
| 10 a více podlaží | 176 |
88 % má méně podlaží, 5 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- 8
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
V okolí
Další budovy v ulici Moara de Vânt
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Moara de Vânt 161, Iași 2017 · 5 podlaží | 2017 | 5 podlaží |
| Strada Moara de Vant 165, Iași 2017 · 1 podlaží | 2017 | 1 podlaží |
| Moara de Vânt 159, Iași 2017 · 5 podlaží | 2017 | 5 podlaží |
| Moara de Vânt 179A, Iași 2015 · 6 podlaží | 2015 | 6 podlaží |
| Moara de Vânt 179F, Iași 2017 · 5 podlaží | 2017 | 5 podlaží |
| Moara de Vânt 143D, Iași 2017 · 3 podlaží | 2017 | 3 podlaží |
| Strada Moara de Vant 143 E, Iași 2024 · 4 podlaží | 2024 | 4 podlaží |
| Moara de Vânt 143F, Iași 2017 · 3 podlaží | 2017 | 3 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Stradela Moara de Vant 99A, Iași 2018 · 2 podlaží | 2018 | 2 podlaží | 387 m |
| Stradela Moara de Vant 91A, Iași 2020 · 4 podlaží | 2020 | 4 podlaží | 391 m |
| Stradela Moara de Vant 87A, Iași 2019 · 2 podlaží | 2019 | 2 podlaží | 391 m |
| Stradela Moara de Vant 101A, Iași 2018 · 3 podlaží | 2018 | 3 podlaží | 391 m |
| Stradela Moara de Vant 83B, Iași 2025 · 2 podlaží | 2025 | 2 podlaží | 398 m |
| Stradela Moara de Vant 81A, Iași 2015 · 2 podlaží | 2015 | 2 podlaží | 409 m |
| Stradela Moara de Vant 75A, Iași 2018 · 3 podlaží | 2018 | 3 podlaží | 418 m |
| Stradela Moara De Vint 91, Iași 2017 · 3 podlaží | 2017 | 3 podlaží | 423 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Moara de Vânt 163, Iași?
Budova Moara de Vânt 163, Iași má 4 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Moara de Vânt 163, Iași?
Katastrální číslo je 152701-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Moara de Vânt 163, Iași?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.