Primăverii 35, Ianca
Rodinný dům · Ianca · župa Brăila
- Kat. číslo85042-C1
- IDe6a06e71
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Primăverii 35, Ianca, župa Brăila. Má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 85042-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Primăverii
- Číslo
- 35
- Obec
- Ianca
- Župa
- Brăila
- PSČ
- 815200
- Souřadnice (š, d)
- 45.13690, 27.47211
- Budovy v ulici
- 158
Srovnání
| 1 podlaží | 2 787 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 116 | |
| 3 podlaží | 18 | |
| 4 podlaží | 5 | |
| 5 podlaží | 1 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 95 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Primăverii
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Primaverii 35 Lot1, Ianca 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Primăverii 34, Ianca 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Primaverii 36, Ianca 1970 · 1 podlaží | 1970 | 1 podlaží |
| Primăverii 41, Ianca 1970 · 1 podlaží | 1970 | 1 podlaží |
| Primăverii 28, Ianca 1980 · 1 podlaží | 1980 | 1 podlaží |
| Primăverii 24, Ianca 1970 · 1 podlaží | 1970 | 1 podlaží |
| Primăverii 48, Ianca 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Primăverii 21, Ianca 2014 · 3 podlaží | 2014 | 3 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Stadionului 6A, Ianca 1984 · 1 podlaží | 1984 | 1 podlaží | 92 m |
| Stadionului 1, Ianca 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 125 m |
| Albinei 2, Ianca 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 175 m |
| Strada Albinei 3, Ianca 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 180 m |
| Strada Stadionului 1C, Ianca 2004 · 1 podlaží | 2004 | 1 podlaží | 218 m |
| Albinei 6A, Ianca 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 227 m |
| Teilor 36, Ianca 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 232 m |
| Strada Teilor 44, Ianca 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží | 233 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Primăverii 35, Ianca?
Budova Primăverii 35, Ianca má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Primăverii 35, Ianca?
Katastrální číslo je 85042-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Primăverii 35, Ianca?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Primăverii 35, Ianca? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e6a06e71-9208-41c8-b1c7-884e7378556d" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/e6a06e71-9208-41c8-b1c7-884e7378556d", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/e6a06e71-9208-41c8-b1c7-884e7378556d",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()