Lacului 15, Herăști
Rodinný dům · Herăști · župa Giurgiu
- Kat. číslo34433-C2
- IDe6179f17
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Lacului 15, Herăști, župa Giurgiu. Má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 289 m², hrubá podlahová plocha 410 m². Odhadovaná výška ~2,5 m. Katastrální číslo: 34433-C2. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- 289
- Výška (m)
- ~2,5
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 2
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 410
- Katastrální číslo
- 34433-C2
- ID budovy
- e6179f17-2481-4e82-a3fc-389ab9960cdb
- Aktualizováno
- 25. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 289
- Výška (m)
- ~2,5
- Obestavěný prostor (m³)
- ~722
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Lacului
- Číslo
- 15
- Obec
- Herăști
- Župa
- Giurgiu
- PSČ
- 087126
- Souřadnice (š, d)
- 44.21299, 26.36193
- Budovy v ulici
- 15
Srovnání
| 1 podlaží | 1 007 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 82 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 6 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
92 % má méně podlaží, 7 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Lacului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Lacului 13, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Lacului 17, Herăști 1996 · 3 podlaží | 1996 | 3 podlaží |
| Lacului 11, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Lacului 19, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Lacului 21, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Lacului 21, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Lacului 9, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Lacului 8, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Linia Mare 36, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 121 m |
| Strada Doamna Elena 14A, Herăști 2019 · 2 podlaží | 2019 | 2 podlaží | 131 m |
| Strada Linia Mare 34, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 132 m |
| Strada Doamna Elena 14, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 132 m |
| Linia Mare 38, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 132 m |
| Linia Mare 44, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 133 m |
| Linia Mare 42, Herăști 1958 · 1 podlaží | 1958 | 1 podlaží | 137 m |
| Linia Mare 40, Herăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 144 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Lacului 15, Herăști?
Budova Lacului 15, Herăști má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Lacului 15, Herăști?
Katastrální číslo je 34433-C2. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Lacului 15, Herăști?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Lacului 15, Herăști? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e6179f17-2481-4e82-a3fc-389ab9960cdb" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/e6179f17-2481-4e82-a3fc-389ab9960cdb", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/e6179f17-2481-4e82-a3fc-389ab9960cdb",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()