Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Tabiei 10, Hârșova

Rodinný dům · Hârșova · župa Constanța

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Tabiei 10, Hârșova, župa Constanța. Postaveno 2008, má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 102077-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
2008
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2008
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
102077-C1
ID budovy
bd972748-2378-4abf-8d0a-dc206367c33b
Aktualizováno
25. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
2 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Tabiei zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Tabiei
Číslo
10
Obec
Hârșova
Župa
Constanța
PSČ
905400
Souřadnice (š, d)
44.68759, 27.93597
Budovy v ulici
44

Budovy v obci Hârșova: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 78 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Hârșova765 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Hârșova
před rokem 1920
6
1920–1945
19
1946–1960
75
1961–1970
181
1971–1980
200
1981–1990
48
1991–2000
62
2001–2010
70 (tato budova)
2011 a později
104

Starší než 14 % z nich, novější než 77 %.

Podlaží v obci Hârșova1 660 budov se známým údajem
Podlaží v obci Hârșova
1 podlaží
1 530
2 podlaží
97 (tato budova)
3 podlaží
21
4 podlaží
11
5 podlaží
0
6 podlaží
1
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

92 % má méně podlaží, 6 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Tabiei

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Tabiei 11, Hârșova neznámé 1 podlaží
Strada Tabiei 7A, Hârșova neznámé 1 podlaží
Strada Tabiei 14, Hârșova 1949 1 podlaží
Strada Tabiei 17, Hârșova 2009 4 podlaží
Strada Tabiei 17-Lot2, Hârșova neznámé 1 podlaží
Strada Tabiei 17-Lot3, Hârșova neznámé 1 podlaží
Strada Tabiei 17-Lot6, Hârșova neznámé 1 podlaží
Strada Tabiei 17-Lot7, Hârșova neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Alexandru Ioan Cuza 9, Hârșova 1965 1 podlaží 66 m
Strada Alexandru Ioan Cuza 3, Hârșova 1965 1 podlaží 95 m
Strada Alexandru Ioan Cuza 13, Hârșova 1964 1 podlaží 101 m
Strada Alexandru Ioan Cuza 8, Hârșova 1968 1 podlaží 103 m
Strada Alexandru Ioan Cuza 6, Hârșova neznámé 1 podlaží 111 m
Strada Rozelor 47, Hârșova 1977 1 podlaží 118 m
Strada Alexandru Ioan Cuza 16, Hârșova 1949 1 podlaží 122 m
Eternității 18, Hârșova 1970 1 podlaží 122 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Tabiei 10, Hârșova?

Budova Strada Tabiei 10, Hârșova byla postavena v roce 2008.

Kolik podlaží má budova Strada Tabiei 10, Hârșova?

Budova Strada Tabiei 10, Hârșova má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Tabiei 10, Hârșova?

Katastrální číslo je 102077-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Tabiei 10, Hârșova?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Tabiei 10, Hârșova? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/bd972748-2378-4abf-8d0a-dc206367c33b" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Tabiei 10 za pár sekund