Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Puțu Greci 43, Greaca

Rodinný dům · Greaca · župa Giurgiu

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Puțu Greci 43, Greaca, župa Giurgiu. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 66 m², hrubá podlahová plocha 66 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 31798-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
66
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
66
Katastrální číslo
31798-C1
ID budovy
b4bc290e-8ba1-4a80-a6eb-3304e49998d2
Aktualizováno
2. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
66
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~198
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Puțu Greci zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Puțu Greci
Číslo
43
Obec
Greaca
Župa
Giurgiu
PSČ
087120
Souřadnice (š, d)
44.11211, 26.34980
Budovy v ulici
28

Budovy v obci Greaca: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Greaca1 177 budov se známým údajem
Podlaží v obci Greaca
1 podlaží
1 089 (tato budova)
2 podlaží
72
3 podlaží
14
4 podlaží
2
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 93 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Puțu Greci

Adresa Postaveno Podlaží
Puțu Greci 41, Greaca neznámé 1 podlaží
Puțu Greci 40, Greaca 1960 1 podlaží
Puțu Greci 39, Greaca neznámé 1 podlaží
Strada Puțu Greci 47, Greaca neznámé 2 podlaží
Puțu Greci 37, Greaca neznámé 1 podlaží
Puțu Greci 36, Greaca 1959 1 podlaží
Puțu Greci 35, Greaca neznámé 1 podlaží
Puțu Greci 51, Greaca neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Militarului 4, Greaca neznámé 1 podlaží 84 m
Militarului 2, Greaca neznámé 1 podlaží 105 m
Militarului 6, Greaca neznámé 1 podlaží 121 m
Militarului 15, Greaca neznámé 1 podlaží 142 m
Lăcrămioarelor 2, Greaca neznámé 1 podlaží 158 m
Lăcrămioarelor 3, Greaca 1961 1 podlaží 179 m
Militarului 21, Greaca neznámé 1 podlaží 182 m
Strada Lăcrămioarelor 1, Greaca neznámé 1 podlaží 182 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Strada Puțu Greci 43, Greaca?

Budova Strada Puțu Greci 43, Greaca má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Puțu Greci 43, Greaca?

Katastrální číslo je 31798-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Puțu Greci 43, Greaca?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Puțu Greci 43, Greaca? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/b4bc290e-8ba1-4a80-a6eb-3304e49998d2" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Puțu Greci 43 za pár sekund