Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Strada Sperantei 47, Gostavățu

Rodinný dům · Gostavățu · župa Olt

Otevřít budovu zdarma 5 budov zdarma s novým účtem, bez karty

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Sperantei 47, Gostavățu, župa Olt. Postaveno 1964, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 125 m², hrubá podlahová plocha 124 m². Odhadovaná výška ~2,5 m. Katastrální číslo: 58075-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
1964
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
125
Výška (m)
~2,5

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1964
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
124
Katastrální číslo
58075-C1
ID budovy
7ad4e818-e2e6-4ded-9339-7ee810e86ebe
Aktualizováno
27. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
125
Výška (m)
~2,5
Obestavěný prostor (m³)
~312
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ano
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Sperantei zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Sperantei
Číslo
47
Obec
Gostavățu
Župa
Olt
PSČ
237200
Souřadnice (š, d)
44.06752, 24.54056
Budovy v ulici
88

Budovy v obci Gostavățu: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 53 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Gostavățu1 004 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Gostavățu
před rokem 1920
12
1920–1945
33
1946–1960
187
1961–1970
389 (tato budova)
1971–1980
145
1981–1990
104
1991–2000
56
2001–2010
50
2011 a později
28

Starší než 38 % z nich, novější než 23 %.

Podlaží v obci Gostavățu1 324 budov se známým údajem
Podlaží v obci Gostavățu
1 podlaží
1 250 (tato budova)
2 podlaží
69
3 podlaží
5
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 94 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Strada Sperantei

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Sperantei 46, Gostavățu 2006 1 podlaží
Strada Sperantei 45, Gostavățu 1965 1 podlaží
Strada Speranței 49, Gostavățu 1970 1 podlaží
Strada Sperantei 44, Gostavățu neznámé 1 podlaží
Strada Sperantei 43, Gostavățu 1974 1 podlaží
Strada Sperantei 51, Gostavățu 1962 1 podlaží
Strada Sperantei 42, Gostavățu neznámé 1 podlaží
Strada Speranței 42, Gostavățu neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Nucilor 123, Gostavățu 1964 1 podlaží 217 m
Strada Nucilor 121, Gostavățu neznámé 1 podlaží 218 m
Strada Nucilor 131, Gostavățu 1973 1 podlaží 225 m
Strada Nucilor 119, Gostavățu 1970 1 podlaží 227 m
Strada Nucilor 125, Gostavățu 1964 1 podlaží 227 m
Strada Nucilor 127, Gostavățu 1968 1 podlaží 232 m
Strada Nucilor 117, Gostavățu 1969 1 podlaží 236 m
Strada Nucilor 115, Gostavățu 1973 1 podlaží 237 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Sperantei 47, Gostavățu?

Budova Strada Sperantei 47, Gostavățu byla postavena v roce 1964.

Kolik podlaží má budova Strada Sperantei 47, Gostavățu?

Budova Strada Sperantei 47, Gostavățu má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Sperantei 47, Gostavățu?

Katastrální číslo je 58075-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Sperantei 47, Gostavățu?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Sperantei 47, Gostavățu? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/7ad4e818-e2e6-4ded-9339-7ee810e86ebe" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Sperantei 47 za pár sekund