Strada Vîlcei 8, Dranovățu
Rodinný dům · Dranovățu · župa Olt
- Kat. číslo53081-C1
- ID37f46468
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Vîlcei 8, Dranovățu, župa Olt. Postaveno 1995, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 156 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~312 m². Katastrální číslo: 53081-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- 1995
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- 156
- Výška (m)
- neznámé
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 1995
- Podlaží
- 2
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- ~312
- Katastrální číslo
- 53081-C1
- ID budovy
- 37f46468-da7d-4e58-9e3d-b45815f30bf4
- Aktualizováno
- 28. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 156
- Výška (m)
- neznámé
- Obestavěný prostor (m³)
- neznámé
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Vîlcei
- Číslo
- 8
- Obec
- Dranovățu
- Župa
- Olt
- PSČ
- 237186
- Souřadnice (š, d)
- 44.42423, 24.27076
- Budovy v ulici
- 59
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 57 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 15 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 65 | |
| 1946–1960 | 239 | |
| 1961–1970 | 169 | |
| 1971–1980 | 129 | |
| 1981–1990 | 54 | |
| 1991–2000 | 139 (tato budova) | |
| 2001–2010 | 57 | |
| 2011 a později | 126 |
Starší než 18 % z nich, novější než 68 %.
| 1 podlaží | 1 029 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 159 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 10 | |
| 4 podlaží | 1 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
86 % má méně podlaží, 13 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Vîlcei
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Vîlcei 12, Dranovățu 2011 · 2 podlaží | 2011 | 2 podlaží |
| Strada Vîlcei 3, Dranovățu 2020 · 1 podlaží | 2020 | 1 podlaží |
| Strada Vîlcei 14, Dranovățu 1994 · 1 podlaží | 1994 | 1 podlaží |
| Strada Vilcei 14, Dranovățu 2000 · 2 podlaží | 2000 | 2 podlaží |
| Strada Vîlcei 1, Dranovățu 2009 · 1 podlaží | 2009 | 1 podlaží |
| Strada Vîlcei 15, Dranovățu 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Vîlcei 18, Dranovățu 1998 · 1 podlaží | 1998 | 1 podlaží |
| Strada Vîlcei 20, Dranovățu 1966 · 1 podlaží | 1966 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Segarcea 1, Dranovățu 1999 · 1 podlaží | 1999 | 1 podlaží | 239 m |
| Strada Segarcea 4, Dranovățu 2022 · 2 podlaží | 2022 | 2 podlaží | 388 m |
| Strada Segarcea 10, Dranovățu 1971 · 1 podlaží | 1971 | 1 podlaží | 414 m |
| Strada Segarcea 25, Dranovățu 1950 · 1 podlaží | 1950 | 1 podlaží | 430 m |
| Strada Segarcea 14, Dranovățu 1965 · 1 podlaží | 1965 | 1 podlaží | 437 m |
| Strada Segarcea 20, Dranovățu 1970 · 1 podlaží | 1970 | 1 podlaží | 488 m |
| Strada Segarcea 34, Dranovățu 1953 · 1 podlaží | 1953 | 1 podlaží | 570 m |
| Strada Segarcea 45, Dranovățu 1963 · 1 podlaží | 1963 | 1 podlaží | 576 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Vîlcei 8, Dranovățu?
Budova Strada Vîlcei 8, Dranovățu byla postavena v roce 1995.
Kolik podlaží má budova Strada Vîlcei 8, Dranovățu?
Budova Strada Vîlcei 8, Dranovățu má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Vîlcei 8, Dranovățu?
Katastrální číslo je 53081-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Vîlcei 8, Dranovățu?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Vîlcei 8, Dranovățu? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/37f46468-da7d-4e58-9e3d-b45815f30bf4" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/37f46468-da7d-4e58-9e3d-b45815f30bf4", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/37f46468-da7d-4e58-9e3d-b45815f30bf4",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()