Blocului 36, Fierbinți-Târg
Rodinný dům · Fierbinți-Târg · župa Ialomița
- Kat. číslo20556-C1
- IDed04e9a9
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Blocului 36, Fierbinți-Târg, župa Ialomița. Postaveno 1963, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 20556-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.
- Rok výstavby
- 1963
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- ve zprávě
- Výška (m)
- neznámé
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- ve zprávě
- Výška (m)
- neznámé
- Obestavěný prostor (m³)
- neznámé
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Blocului
- Číslo
- 36
- Obec
- Fierbinți-Târg
- Župa
- Ialomița
- PSČ
- 927115
- Souřadnice (š, d)
- 44.67820, 26.38009
- Budovy v ulici
- 31
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 33 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 1 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 51 | |
| 1946–1960 | 183 | |
| 1961–1970 | 105 (tato budova) | |
| 1971–1980 | 47 | |
| 1981–1990 | 20 | |
| 1991–2000 | 43 | |
| 2001–2010 | 45 | |
| 2011 a později | 71 |
Starší než 40 % z nich, novější než 42 %.
| 1 podlaží | 2 454 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 171 | |
| 3 podlaží | 12 | |
| 4 podlaží | 1 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 1 |
0 % má méně podlaží, 93 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Blocului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Blocului 34, Fierbinți-Târg 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Blocului 28, Fierbinți-Târg 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Blocului 25, Fierbinți-Târg 1947 · 1 podlaží | 1947 | 1 podlaží |
| Blocului 20, Fierbinți-Târg 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Blocului 19, Fierbinți-Târg 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Strada Blocului 19, Fierbinți-Târg 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Blocului 18, Fierbinți-Târg 1976 · 1 podlaží | 1976 | 1 podlaží |
| Blocului 13, Fierbinți-Târg 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Laptariei 27, Fierbinți-Târg 2022 · 1 podlaží | 2022 | 1 podlaží | 14 m |
| Lalelei 14, Fierbinți-Târg 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 73 m |
| Farmaciei 24, Fierbinți-Târg 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 78 m |
| Farmaciei 26, Fierbinți-Târg 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 81 m |
| Strada Lăptăriei 30, Fierbinți-Târg 1998 · 1 podlaží | 1998 | 1 podlaží | 86 m |
| Strada Lalelei 2, Fierbinți-Târg 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 87 m |
| Strada Laptariei 30, Fierbinți-Târg 2005 · 1 podlaží | 2005 | 1 podlaží | 90 m |
| Strada Laptariei 28, Fierbinți-Târg 2015 · 1 podlaží | 2015 | 1 podlaží | 110 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Blocului 36, Fierbinți-Târg?
Budova Blocului 36, Fierbinți-Târg byla postavena v roce 1963.
Kolik podlaží má budova Blocului 36, Fierbinți-Târg?
Budova Blocului 36, Fierbinți-Târg má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Blocului 36, Fierbinți-Târg?
Katastrální číslo je 20556-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Blocului 36, Fierbinți-Târg?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Blocului 36, Fierbinți-Târg? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/ed04e9a9-da2a-54e7-b86a-e7728b5dbcbe" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/ed04e9a9-da2a-54e7-b86a-e7728b5dbcbe", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/ed04e9a9-da2a-54e7-b86a-e7728b5dbcbe",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()