Strada Bisericii 2, Fântânele
Rodinný dům · Fântânele · župa Iași
- Kat. číslo61165-C3
- IDa46ca97a
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Bisericii 2, Fântânele, župa Iași. Postaveno 1992, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 61165-C3. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Bisericii
- Číslo
- 2
- Obec
- Fântânele
- Župa
- Iași
- PSČ
- 707196
- Souřadnice (š, d)
- 47.39628, 27.18716
- Budovy v ulici
- 16
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 0 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 2 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 12 | |
| 1946–1960 | 24 | |
| 1961–1970 | 24 | |
| 1971–1980 | 13 | |
| 1981–1990 | 12 | |
| 1991–2000 | 22 (tato budova) | |
| 2001–2010 | 16 | |
| 2011 a později | 17 |
Starší než 23 % z nich, novější než 61 %.
| 1 podlaží | 1 122 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 93 | |
| 3 podlaží | 7 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 92 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Bisericii
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Bisericii 2, Fântânele 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží |
| Strada Bisericii 2A, Fântânele 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Strada Bisericii 1, Fântânele 1970 · 1 podlaží | 1970 | 1 podlaží |
| Bisericii 3, Fântânele 1958 · 1 podlaží | 1958 | 1 podlaží |
| Strada Bisericii 3, Fântânele 1998 · 1 podlaží | 1998 | 1 podlaží |
| Strada Bisericii 3-4, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Bisericii 5-5A, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Bisericii 5A, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Principala 6, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 75 m |
| Strada Principala 5, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 79 m |
| Strada Principală 4, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 98 m |
| Strada Principala 201, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 110 m |
| Strada Principala 200, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 114 m |
| Strada Crizantemei 1, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 122 m |
| Strada Principală 7, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 127 m |
| Strada Principală 199, Fântânele 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 134 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Bisericii 2, Fântânele?
Budova Strada Bisericii 2, Fântânele byla postavena v roce 1992.
Kolik podlaží má budova Strada Bisericii 2, Fântânele?
Budova Strada Bisericii 2, Fântânele má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Bisericii 2, Fântânele?
Katastrální číslo je 61165-C3. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Bisericii 2, Fântânele?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Bisericii 2, Fântânele? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/a46ca97a-23cd-47a6-a153-a80f25f1da27" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/a46ca97a-23cd-47a6-a153-a80f25f1da27", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/a46ca97a-23cd-47a6-a153-a80f25f1da27",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()