Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Sucevei 105, Fălticeni

Servicii publice · Fălticeni · župa Suceava

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Servicii publice na adrese Strada Sucevei 105, Fălticeni, župa Suceava. Postaveno 1858, má 3 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 1 849 m², hrubá podlahová plocha 4 228 m². Odhadovaná výška ~9,0 m. Katastrální číslo: 38638-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
1858
Podlaží
3
Zastavěná plocha (m²)
1 849
Výška (m)
~9,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Servicii publice
Rok výstavby
1858
Podlaží
3
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
4 228
Katastrální číslo
38638-C1
ID budovy
2f93cbf3-e411-4c98-bbe1-36133df4ee7b
Aktualizováno
24. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
1 849
Výška (m)
~9,0
Obestavěný prostor (m³)
~16 642
Tvar střechy
neznámé
25 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ano
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Sucevei zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Sucevei
Číslo
105
Obec
Fălticeni
Župa
Suceava
PSČ
725200
Souřadnice (š, d)
47.46320, 26.30228
Budovy v ulici
127

Budovy v obci Fălticeni: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 100 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Fălticeni3 405 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Fălticeni
před rokem 1920
96 (tato budova)
1920–1945
186
1946–1960
299
1961–1970
343
1971–1980
266
1981–1990
218
1991–2000
645
2001–2010
399
2011 a později
953

Starší než 97 % z nich.

Podlaží v obci Fălticeni4 122 budov se známým údajem
Podlaží v obci Fălticeni
1 podlaží
2 961
2 podlaží
843
3 podlaží
275 (tato budova)
4 podlaží
22
5 podlaží
9
6 podlaží
8
7 podlaží
2
8 podlaží
1
9 podlaží
1
10 a více podlaží
0

92 % má méně podlaží, 7 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Sucevei

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Sucevei 105, Fălticeni 1985 2 podlaží
Sucevei 103, Fălticeni 1975 1 podlaží
Sucevei 99, Fălticeni 1936 1 podlaží
Strada Sucevei 99A, Fălticeni 1897 1 podlaží
Sucevei 97, Fălticeni 2002 2 podlaží
Sucevei 95, Fălticeni 1850 1 podlaží
Sucevei 95B, Fălticeni 2016 7 podlaží
Sucevei 93, Fălticeni 1890 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Pleșești Gane 2, Fălticeni 1975 2 podlaží 27 m
Strada Libertatii 9, Fălticeni 1972 1 podlaží 53 m
Libertății 5, Fălticeni 1910 1 podlaží 60 m
Botoșanilor 41, Fălticeni 1959 1 podlaží 69 m
Botoșanilor 41A, Fălticeni 1971 2 podlaží 73 m
Nicu Gane 4, Fălticeni 1982 3 podlaží 74 m
Botoșanilor 37, Fălticeni 2018 2 podlaží 76 m
Libertății 6, Fălticeni 1975 3 podlaží 82 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Sucevei 105, Fălticeni?

Budova Strada Sucevei 105, Fălticeni byla postavena v roce 1858.

Kolik podlaží má budova Strada Sucevei 105, Fălticeni?

Budova Strada Sucevei 105, Fălticeni má 3 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Sucevei 105, Fălticeni?

Katastrální číslo je 38638-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Sucevei 105, Fălticeni?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Sucevei 105, Fălticeni? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/2f93cbf3-e411-4c98-bbe1-36133df4ee7b" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Sucevei 105 za pár sekund