Přejít na obsah
Přihlásit se

Cacova 31, Neghinești

Rodinný dům · Neghinești · župa Vâlcea

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Cacova 31, Neghinești, župa Vâlcea. Postaveno 2022, má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 36270-C4. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
2022
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2022
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
36270-C4
ID budovy
4ffe77d6-a3d0-46e6-ac2c-90272686a2f3
Aktualizováno
29. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
ve zprávě
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Cacova zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Cacova
Číslo
31
Obec
Neghinești
Župa
Vâlcea
PSČ
247634
Souřadnice (š, d)
45.15683, 24.18017
Budovy v ulici
107

Budovy v obci Dobriceni: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 0 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Dobriceni1 205 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Dobriceni
před rokem 1920
22
1920–1945
67
1946–1960
199
1961–1970
243
1971–1980
212
1981–1990
147
1991–2000
214
2001–2010
34
2011 a později
67 (tato budova)

Novější než 94 %.

Podlaží v obci Dobriceni1 325 budov se známým údajem
Podlaží v obci Dobriceni
1 podlaží
971
2 podlaží
316 (tato budova)
3 podlaží
36
4 podlaží
2
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

73 % má méně podlaží, 24 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Cacova

Adresa Postaveno Podlaží
Cacova 30, Neghinești 1974 1 podlaží
Cacova 32, Neghinești 2016 2 podlaží
Cacova 29, Neghinești 2022 2 podlaží
Strada Cacova 27, Neghinești neznámé 2 podlaží
Cacova 36, Neghinești 1985 neznámé
Strada Cacova 24, Neghinești 1999 1 podlaží
Cacova 23, Neghinești 1970 1 podlaží
Cacova 41, Neghinești 1972 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Neghinești 8, Neghinești 1969 2 podlaží 196 m
nr. 20, Neghinești 1965 1 podlaží 216 m
nr. 7, Neghinești 1963 2 podlaží 220 m
Neghinești 13, Neghinești 1954 2 podlaží 228 m
Neghinești 21, Neghinești 1960 1 podlaží 234 m
Neghinești 29, Neghinești 1938 1 podlaží 262 m
Strada Piscu Mare 72, Piscu Mare 1993 1 podlaží 351 m
Strada Piscu Mare 84, Piscu Mare 1952 1 podlaží 388 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Cacova 31, Neghinești?

Budova Cacova 31, Neghinești byla postavena v roce 2022.

Kolik podlaží má budova Cacova 31, Neghinești?

Budova Cacova 31, Neghinești má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Cacova 31, Neghinești?

Katastrální číslo je 36270-C4. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Cacova 31, Neghinești?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Cacova 31, Neghinești? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/4ffe77d6-a3d0-46e6-ac2c-90272686a2f3" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Cacova 31 za pár sekund