Přejít na obsah
Přihlásit se

Drumul 426 148, Negreni

Rodinný dům · Negreni · župa Argeș

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Drumul 426 148, Negreni, župa Argeș. Postaveno 1981, má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 82569-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.

Rok výstavby
1981
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1981
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
82569-C1
ID budovy
84fdf02e-9dec-4b27-a3d0-ebd01d309f1b
Aktualizováno
25. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Drumul 426 zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Drumul 426
Číslo
148
Obec
Negreni
Župa
Argeș
PSČ
117361
Souřadnice (š, d)
44.99091, 24.91003
Budovy v ulici
69

Budovy v obci Dârmănești: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 28 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Dârmănești996 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Dârmănești
před rokem 1920
11
1920–1945
42
1946–1960
112
1961–1970
175
1971–1980
179
1981–1990
118 (tato budova)
1991–2000
168
2001–2010
59
2011 a později
132

Starší než 36 % z nich, novější než 52 %.

Podlaží v obci Dârmănești1 321 budov se známým údajem
Podlaží v obci Dârmănești
1 podlaží
1 052
2 podlaží
251 (tato budova)
3 podlaží
16
4 podlaží
2
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

80 % má méně podlaží, 19 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Drumul 426

Adresa Postaveno Podlaží
Drumul 426 151, Negreni neznámé 1 podlaží
Drumul 426 153, Negreni 1997 2 podlaží
Drumul 426 154, Negreni neznámé 1 podlaží
Drumul 426 141, Negreni neznámé 1 podlaží
Drumul 426 155, Negreni neznámé 2 podlaží
Drumul 426 158, Negreni neznámé 1 podlaží
Drumul 426 136A, Negreni 1972 1 podlaží
Drumul 426 161, Negreni neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
nr. 148, Negreni 1997 3 podlaží 9 m
Drum comunal 426 147, Negreni 1972 1 podlaží 23 m
nr. 146, Negreni neznámé 1 podlaží 85 m
Drumul 731 118, Negreni 1961 1 podlaží 97 m
Drumul 731 115, Negreni 1991 2 podlaží 100 m
nr. 112, Negreni 1939 1 podlaží 144 m
Drumul 731 123, Negreni 2011 2 podlaží 149 m
nr. 108, Negreni 2023 1 podlaží 154 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Drumul 426 148, Negreni?

Budova Drumul 426 148, Negreni byla postavena v roce 1981.

Kolik podlaží má budova Drumul 426 148, Negreni?

Budova Drumul 426 148, Negreni má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Drumul 426 148, Negreni?

Katastrální číslo je 82569-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Drumul 426 148, Negreni?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Drumul 426 148, Negreni? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/84fdf02e-9dec-4b27-a3d0-ebd01d309f1b" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Drumul 426 148 za pár sekund