Přejít na obsah
Přihlásit se

Transrarău 94, Chiril

Rodinný dům · Chiril · župa Suceava

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Transrarău 94, Chiril, župa Suceava. Postaveno 1950, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 102 m², hrubá podlahová plocha 102 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 33727-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
1950
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
102
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1950
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
102
Katastrální číslo
33727-C1
ID budovy
dc1faa23-56ef-4e36-b25c-57bd4710f97d
Aktualizováno
27. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
102
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~307
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ano
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Transrarău zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Transrarău
Číslo
94
Obec
Chiril
Župa
Suceava
PSČ
727151
Souřadnice (š, d)
47.41895, 25.58181
Budovy v ulici
97

Budovy v obci Crucea: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 73 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Crucea508 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Crucea
před rokem 1920
1
1920–1945
16
1946–1960
78 (tato budova)
1961–1970
67
1971–1980
99
1981–1990
72
1991–2000
99
2001–2010
18
2011 a později
58

Starší než 81 % z nich, novější než 3 %.

Podlaží v obci Crucea1 660 budov se známým údajem
Podlaží v obci Crucea
1 podlaží
1 432 (tato budova)
2 podlaží
209
3 podlaží
12
4 podlaží
7
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 86 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Transrarău

Adresa Postaveno Podlaží
Transrarău 93, Chiril neznámé 2 podlaží
Transrarău 95, Chiril 2014 2 podlaží
Transrarău 92, Chiril neznámé 1 podlaží
Transrarău 96, Chiril neznámé 2 podlaží
Transrarău 90, Chiril neznámé 2 podlaží
Transrarău 98, Chiril 2012 3 podlaží
Transrarău 89, Chiril neznámé 2 podlaží
Transrarău 99, Chiril 1974 2 podlaží

Otázky

Kdy byla postavena budova Transrarău 94, Chiril?

Budova Transrarău 94, Chiril byla postavena v roce 1950.

Kolik podlaží má budova Transrarău 94, Chiril?

Budova Transrarău 94, Chiril má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Transrarău 94, Chiril?

Katastrální číslo je 33727-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Transrarău 94, Chiril?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Transrarău 94, Chiril? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/dc1faa23-56ef-4e36-b25c-57bd4710f97d" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Transrarău 94 za pár sekund