Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Garlesti 100, Craiova

Rodinný dům · Craiova · župa Dolj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Garlesti 100, Craiova, župa Dolj. Postaveno 2019, má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 227213-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
2019
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2019
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
227213-C1
ID budovy
358c81fa-e5c0-eb52-ca39-8569e2e88e98
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Garlesti zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Garlesti
Číslo
100
Obec
Craiova
Župa
Dolj
PSČ
200778
Souřadnice (š, d)
44.32173, 23.84105
Budovy v ulici
27

Budovy v obci Craiova: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 19 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Craiova12 256 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Craiova
před rokem 1920
177
1920–1945
311
1946–1960
2 045
1961–1970
1 025
1971–1980
1 075
1981–1990
437
1991–2000
1 619
2001–2010
1 406
2011 a později
4 161 (tato budova)

Novější než 66 %.

Podlaží v obci Craiova19 301 budov se známým údajem
Podlaží v obci Craiova
1 podlaží
11 338
2 podlaží
5 150 (tato budova)
3 podlaží
1 903
4 podlaží
459
5 podlaží
220
6 podlaží
75
7 podlaží
52
8 podlaží
27
9 podlaží
31
10 a více podlaží
46

59 % má méně podlaží, 27 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Garlesti

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Garlesti 99E, Craiova 2008 1 podlaží
Strada Garlesti 102D, Craiova 2020 2 podlaží
Strada Garlesti 97, Craiova 2024 1 podlaží
Strada Garlesti 104B, Craiova 2017 2 podlaží
Strada Garlesti 104K, Craiova 2017 2 podlaží
Strada Garlesti 104U, Craiova 2021 2 podlaží
Strada Garlesti 104V, Craiova 2018 2 podlaží
Strada Garlesti 108H, Craiova 2025 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Ștefan Luchian 7, Craiova 2018 neznámé 5 m
Ștefan Luchian 11, Craiova 2013 2 podlaží 44 m
Strada Ștefan Luchian 15, Craiova 2018 1 podlaží 64 m
Gîrlești 104E, Craiova 2018 2 podlaží 69 m
Strada Gîrlesti 122N, Craiova 2009 3 podlaží 70 m
Strada Stefan Luchian 8, Craiova 2015 2 podlaží 72 m
Strada Gîrlești 106D, Craiova 2017 4 podlaží 74 m
Strada Girlesti 94B, Craiova 2022 2 podlaží 75 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Garlesti 100, Craiova?

Budova Strada Garlesti 100, Craiova byla postavena v roce 2019.

Kolik podlaží má budova Strada Garlesti 100, Craiova?

Budova Strada Garlesti 100, Craiova má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Garlesti 100, Craiova?

Katastrální číslo je 227213-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Garlesti 100, Craiova?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Garlesti 100, Craiova? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/358c81fa-e5c0-eb52-ca39-8569e2e88e98" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Garlesti 100 za pár sekund