Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Strada Bujorilor 210, Coșteiu

Rodinný dům · Coșteiu · župa Timiș

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Bujorilor 210, Coșteiu, župa Timiș. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 104 m², hrubá podlahová plocha 104 m². Odhadovaná výška ~7,0 m. Katastrální číslo: 414295-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
104
Výška (m)
~7,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
104
Katastrální číslo
414295-C1
ID budovy
3e12d54d-05cb-5a8d-e8b9-293100bf2259
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
104
Výška (m)
~7,0
Obestavěný prostor (m³)
~729
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Bujorilor zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Bujorilor
Číslo
210
Obec
Coșteiu
Župa
Timiș
PSČ
307125
Souřadnice (š, d)
45.73481, 21.86541
Budovy v ulici
148

Budovy v obci Coșteiu: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Coșteiu2 589 budov se známým údajem
Podlaží v obci Coșteiu
1 podlaží
2 341 (tato budova)
2 podlaží
228
3 podlaží
19
4 podlaží
1
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 90 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Strada Bujorilor

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Bujorilor 235A, Coșteiu 2023 3 podlaží
Strada Bujorilor 168, Coșteiu 2025 2 podlaží
Strada Bujorilor 166, Coșteiu 2026 1 podlaží
Strada Bujorilor 162, Coșteiu 2022 1 podlaží
Strada Bujorilor 156, Coșteiu 2025 1 podlaží
Strada Bujorilor 152, Coșteiu 2025 1 podlaží
Strada Bujorilor 133, Coșteiu neznámé 2 podlaží
Strada Bujorilor 132A, Coșteiu 2016 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
nr. 92A, Coșteiu neznámé 1 podlaží 56 m
Principală 99, Coșteiu neznámé 1 podlaží 80 m
Principală 92, Coșteiu 1972 2 podlaží 83 m
Strada Petuniilor 1, Coșteiu 2023 1 podlaží 106 m
Strada Rozelor 31, Coșteiu neznámé 1 podlaží 152 m
Strada Rozelor 32, Coșteiu 1939 1 podlaží 152 m
Strada Rozelor 37, Coșteiu neznámé 1 podlaží 157 m
Strada Rozelor 37A, Coșteiu neznámé 2 podlaží 175 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Strada Bujorilor 210, Coșteiu?

Budova Strada Bujorilor 210, Coșteiu má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Bujorilor 210, Coșteiu?

Katastrální číslo je 414295-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Bujorilor 210, Coșteiu?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Bujorilor 210, Coșteiu? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/3e12d54d-05cb-5a8d-e8b9-293100bf2259" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Bujorilor 210 za pár sekund