Přejít na obsah
Přihlásit se

Independenței 21, Postârnacu

Rodinný dům · Postârnacu · župa Dâmbovița

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Independenței 21, Postârnacu, župa Dâmbovița. Postaveno 1935, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 78468-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.

Rok výstavby
1935
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1935
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
78468-C1
ID budovy
d7253a5c-009b-4400-9918-e87b4c3b5159
Aktualizováno
30. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
2 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ano
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Independenței zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Independenței
Číslo
21
Obec
Postârnacu
Župa
Dâmbovița
PSČ
137159
Souřadnice (š, d)
44.80603, 25.87688
Budovy v ulici
53

Budovy v obci Cornești: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 100 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Cornești757 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Cornești
před rokem 1920
5
1920–1945
30 (tato budova)
1946–1960
152
1961–1970
117
1971–1980
95
1981–1990
42
1991–2000
116
2001–2010
57
2011 a později
143

Starší než 95 % z nich, novější než 0,7 %.

Podlaží v obci Cornești1 746 budov se známým údajem
Podlaží v obci Cornești
1 podlaží
1 500 (tato budova)
2 podlaží
214
3 podlaží
31
4 podlaží
1
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 86 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Independenței

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Independentei 21, Postârnacu 1986 1 podlaží
Independenței 20, Postârnacu 1979 2 podlaží
Independenței 29, Postârnacu neznámé 1 podlaží
Independenței 40, Postârnacu 2011 2 podlaží
Independenței 1, Postârnacu 1969 1 podlaží
Strada Independentei 62, Postârnacu 1960 1 podlaží
Independenței 69, Postârnacu 1976 1 podlaží
Independenței 72, Postârnacu 1950 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Victoriei 2, Postârnacu 1973 1 podlaží 169 m
Victoriei 18, Postârnacu 2011 1 podlaží 181 m
Strada Victoriei 7, Postârnacu 1952 1 podlaží 217 m
Victoriei 37, Postârnacu 1962 1 podlaží 289 m
Strada Victoriei 37, Postârnacu 1958 1 podlaží 290 m
Strada Revoluției 1, Postârnacu 2009 1 podlaží 294 m
nr. 64, Postârnacu 1945 1 podlaží 297 m
Strada Libertății 4, Postârnacu 1993 1 podlaží 303 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Independenței 21, Postârnacu?

Budova Independenței 21, Postârnacu byla postavena v roce 1935.

Kolik podlaží má budova Independenței 21, Postârnacu?

Budova Independenței 21, Postârnacu má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Independenței 21, Postârnacu?

Katastrální číslo je 78468-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Independenței 21, Postârnacu?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Independenței 21, Postârnacu? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/d7253a5c-009b-4400-9918-e87b4c3b5159" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Independenței 21 za pár sekund