Strada Principala 310A, Corbu
Rodinný dům · Corbu · župa Constanța
- Kat. číslo115205-C1
- IDbb0ccfbe
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Principala 310A, Corbu, župa Constanța. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 86 m², hrubá podlahová plocha 1 365 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 115205-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 86
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 1 365
- Katastrální číslo
- 115205-C1
- ID budovy
- bb0ccfbe-5714-4a0e-a0ec-1b8cf9d7b277
- Aktualizováno
- 29. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 86
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~258
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Principala
- Číslo
- 310A
- Obec
- Corbu
- Župa
- Constanța
- PSČ
- 907085
- Souřadnice (š, d)
- 44.41310, 28.66160
- Budovy v ulici
- 320
Srovnání
| 1 podlaží | 1 607 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 233 | |
| 3 podlaží | 21 | |
| 4 podlaží | 7 | |
| 5 podlaží | 1 | |
| 6 podlaží | 3 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 86 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Principala
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Principală 310, Corbu 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Principala 310B, Corbu 2023 · 1 podlaží | 2023 | 1 podlaží |
| Strada Principala 310 C, Corbu 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Principală 307, Corbu 1940 · 1 podlaží | 1940 | 1 podlaží |
| Principală 314, Corbu 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Principala 314, Corbu 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Principală 305, Corbu 1931 · 1 podlaží | 1931 | 1 podlaží |
| Principală 305, Corbu 1976 · 1 podlaží | 1976 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Magazinului 1A, Corbu 2007 · 1 podlaží | 2007 | 1 podlaží | 98 m |
| Strada Derelei 2B, Corbu 2017 · 2 podlaží | 2017 | 2 podlaží | 112 m |
| Strada Magazinului 5, Corbu 2013 · 2 podlaží | 2013 | 2 podlaží | 114 m |
| Strada Magazinului 2 Bis, Corbu 2023 · 1 podlaží | 2023 | 1 podlaží | 125 m |
| Culturii 1A, Corbu 2009 · 1 podlaží | 2009 | 1 podlaží | 206 m |
| Strada Culturii 1, Corbu 2013 · 1 podlaží | 2013 | 1 podlaží | 209 m |
| Ion Luca Caragiale 33, Corbu 1956 · 1 podlaží | 1956 | 1 podlaží | 210 m |
| Culturii 1, Corbu 2024 · 2 podlaží | 2024 | 2 podlaží | 212 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Strada Principala 310A, Corbu?
Budova Strada Principala 310A, Corbu má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Principala 310A, Corbu?
Katastrální číslo je 115205-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Principala 310A, Corbu?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Principala 310A, Corbu? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/bb0ccfbe-5714-4a0e-a0ec-1b8cf9d7b277" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/bb0ccfbe-5714-4a0e-a0ec-1b8cf9d7b277", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/bb0ccfbe-5714-4a0e-a0ec-1b8cf9d7b277",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()