Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada ion andreescu 34, Constanța

Servicii publice · Constanța

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Servicii publice na adrese Strada ion andreescu 34, Constanța. Postaveno 1990, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 233850-C2. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
1990
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Servicii publice
Rok výstavby
1990
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
233850-C2
ID budovy
29b2b71c-3bea-4293-9b8d-b367276134a3
Aktualizováno
27. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada ion andreescu zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada ion andreescu
Číslo
34
Obec
Constanța
Župa
Constanța
PSČ
900630
Souřadnice (š, d)
44.19436, 28.64081
Budovy v ulici
53

Budovy v obci Constanța: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 55 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Constanța10 433 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Constanța
před rokem 1920
167
1920–1945
823
1946–1960
1 183
1961–1970
1 635
1971–1980
1 106
1981–1990
311 (tato budova)
1991–2000
927
2001–2010
1 035
2011 a později
3 246

Starší než 50 % z nich, novější než 47 %.

Podlaží v obci Constanța19 984 budov se známým údajem
Podlaží v obci Constanța
1 podlaží
12 672 (tato budova)
2 podlaží
3 539
3 podlaží
1 854
4 podlaží
921
5 podlaží
412
6 podlaží
227
7 podlaží
90
8 podlaží
64
9 podlaží
66
10 a více podlaží
139

0 % má méně podlaží, 63 % stejně.

Co přidá kompletní zpráva

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete v kompletní zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada ion andreescu

Adresa Postaveno Podlaží
Strada ion andreescu 32, Constanța neznámé 1 podlaží
Strada Ion Andreescu(Fosta Sanatatii) 30, Constanța 1917 2 podlaží
Strada ion andreescu 30B, Constanța neznámé 1 podlaží
Strada ion andreescu 26, Constanța 1942 1 podlaží
Strada ion andreescu 44, Constanța 1973 1 podlaží
Strada ion andreescu 44 Bis, Constanța 2019 5 podlaží
Strada ion andreescu 44C, Constanța neznámé 1 podlaží
Strada ion andreescu 44D, Constanța neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Banu Mihalcea 169, Constanța 1999 2 podlaží 12 m
Banu Mihalcea 170, Constanța neznámé 3 podlaží 15 m
Banu Mihalcea 164, Constanța 2012 4 podlaží 24 m
Făgetului 157, Constanța neznámé 2 podlaží 24 m
Banu Mihalcea 172, Constanța 2001 2 podlaží 25 m
Banu Mihalcea 163, Constanța 2020 1 podlaží 31 m
Strada Ion Ratiu 172, Constanța neznámé 2 podlaží 32 m
Banu Mihalcea 161, Constanța 1926 1 podlaží 36 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada ion andreescu 34, Constanța?

Budova Strada ion andreescu 34, Constanța byla postavena v roce 1990.

Kolik podlaží má budova Strada ion andreescu 34, Constanța?

Budova Strada ion andreescu 34, Constanța má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada ion andreescu 34, Constanța?

Katastrální číslo je 233850-C2. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada ion andreescu 34, Constanța?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada ion andreescu 34, Constanța? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/29b2b71c-3bea-4293-9b8d-b367276134a3" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada ion andreescu 34 za pár sekund