Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Strada Interioara 1 1, Constanța

Komerční budova · Constanța

Otevřít budovu zdarma 5 budov zdarma s novým účtem, bez karty

Shrnutí

Komerční budova na adrese Strada Interioara 1 1, Constanța. Postaveno 2006, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 460 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~460 m². Katastrální číslo: 204091-C2. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
2006
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
460
Výška (m)
neznámé

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Komerční budova
Rok výstavby
2006
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
~460
Katastrální číslo
204091-C2
ID budovy
63da93de-51e2-488c-aa77-7cfaa4aa1677
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
460
Výška (m)
neznámé
Obestavěný prostor (m³)
neznámé
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Interioara 1 zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Interioara 1
Číslo
1
Obec
Constanța
Župa
Constanța
PSČ
900229
Souřadnice (š, d)
44.17436, 28.60538
Budovy v ulici
10

Budovy v obci Constanța: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 0 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Constanța10 433 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Constanța
před rokem 1920
167
1920–1945
823
1946–1960
1 183
1961–1970
1 635
1971–1980
1 106
1981–1990
311
1991–2000
927
2001–2010
1 035 (tato budova)
2011 a později
3 246

Starší než 31 % z nich, novější než 59 %.

Podlaží v obci Constanța19 983 budov se známým údajem
Podlaží v obci Constanța
1 podlaží
12 671 (tato budova)
2 podlaží
3 539
3 podlaží
1 854
4 podlaží
921
5 podlaží
412
6 podlaží
227
7 podlaží
90
8 podlaží
64
9 podlaží
66
10 a více podlaží
139

0 % má méně podlaží, 63 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Strada Interioara 1

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Interioară 1 1, Constanța 1975 1 podlaží
Strada Interioară 1 2, Constanța 1992 1 podlaží
Interioară 1 5, Constanța neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Nicolae Filimon 2, Constanța 1956 1 podlaží 63 m
Strada Nicolae Filimon 19, Constanța 2007 3 podlaží 79 m
Strada Nicolae Filimon 13A, Constanța neznámé 1 podlaží 85 m
Nicolae Filimon 21A, Constanța neznámé 1 podlaží 89 m
Strada Interioara 2 (Partial), Constanța neznámé 2 podlaží 114 m
Strada Sublocotenent Nicolae Măndoi 31, Constanța neznámé 1 podlaží 115 m
Zilot Românul 10, Constanța 1980 1 podlaží 116 m
Strada Căpitan Petre Papadopol 14D, Constanța neznámé 1 podlaží 127 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Interioara 1 1, Constanța?

Budova Strada Interioara 1 1, Constanța byla postavena v roce 2006.

Kolik podlaží má budova Strada Interioara 1 1, Constanța?

Budova Strada Interioara 1 1, Constanța má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Interioara 1 1, Constanța?

Katastrální číslo je 204091-C2. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Interioara 1 1, Constanța?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Interioara 1 1, Constanța? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/63da93de-51e2-488c-aa77-7cfaa4aa1677" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Interioara 1 1 za pár sekund