Přejít na obsah
Přihlásit se

Alee Platanului 8, Palazu Mare

Rodinný dům · Palazu Mare

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Alee Platanului 8, Palazu Mare, župa Constanța. Postaveno 2019, má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 232342-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
2019
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2019
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
232342-C1
ID budovy
92ae0c7f-2e3a-4db3-8951-8a81483c3ed2
Aktualizováno
25. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Alee Platanului zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Alee Platanului
Číslo
8
Obec
Palazu Mare
Župa
Constanța
PSČ
900002
Souřadnice (š, d)
44.23398, 28.59672
Budovy v ulici
8

Budovy v obci Constanța: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 100 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Constanța10 433 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Constanța
před rokem 1920
167
1920–1945
823
1946–1960
1 183
1961–1970
1 635
1971–1980
1 106
1981–1990
311
1991–2000
927
2001–2010
1 035
2011 a později
3 246 (tato budova)

Novější než 69 %.

Podlaží v obci Constanța19 984 budov se známým údajem
Podlaží v obci Constanța
1 podlaží
12 672
2 podlaží
3 539 (tato budova)
3 podlaží
1 854
4 podlaží
921
5 podlaží
412
6 podlaží
227
7 podlaží
90
8 podlaží
64
9 podlaží
66
10 a více podlaží
139

63 % má méně podlaží, 18 % stejně.

Co přidá kompletní zpráva

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete v kompletní zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Alee Platanului

Adresa Postaveno Podlaží
Alee Platanului 9, Palazu Mare 2023 2 podlaží
Alee Platanului 10, Palazu Mare 2021 3 podlaží
Alee Platanului 12, Palazu Mare neznámé 3 podlaží
Alee Platanului 14, Palazu Mare neznámé 2 podlaží
Alee Platanului 2, Palazu Mare 2022 2 podlaží
Alee Platanului 18, Palazu Mare 2021 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Alee Alunului 4, Palazu Mare 2013 2 podlaží 17 m
Aleea Platanului 5, Palazu Mare 2024 3 podlaží 21 m
Strada Spicului 12, Palazu Mare 2013 2 podlaží 42 m
Aleea Platanului 1, Palazu Mare neznámé 2 podlaží 43 m
Strada Spicului 8A, Palazu Mare 2022 2 podlaží 48 m
Alexandru Sahia 11, Palazu Mare neznámé 3 podlaží 52 m
Strada Spicului 8, Palazu Mare 2023 2 podlaží 53 m
Ghindei 9, Palazu Mare 2021 4 podlaží 56 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Alee Platanului 8, Palazu Mare?

Budova Alee Platanului 8, Palazu Mare byla postavena v roce 2019.

Kolik podlaží má budova Alee Platanului 8, Palazu Mare?

Budova Alee Platanului 8, Palazu Mare má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Alee Platanului 8, Palazu Mare?

Katastrální číslo je 232342-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Alee Platanului 8, Palazu Mare?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Alee Platanului 8, Palazu Mare? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/92ae0c7f-2e3a-4db3-8951-8a81483c3ed2" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Alee Platanului 8 za pár sekund