Strada Poiana 32, Comarnic
Rodinný dům · Comarnic · župa Prahova
- Kat. číslo26814-C1
- ID9e8a7ee9
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Poiana 32, Comarnic, župa Prahova. Postaveno 1999, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 26814-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Poiana
- Číslo
- 32
- Obec
- Comarnic
- Župa
- Prahova
- PSČ
- 105703
- Souřadnice (š, d)
- 45.22802, 25.63900
- Budovy v ulici
- 158
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 45 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 16 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 103 | |
| 1946–1960 | 173 | |
| 1961–1970 | 159 | |
| 1971–1980 | 138 | |
| 1981–1990 | 119 | |
| 1991–2000 | 221 (tato budova) | |
| 2001–2010 | 86 | |
| 2011 a později | 191 |
Starší než 23 % z nich, novější než 59 %.
| 1 podlaží | 997 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 809 | |
| 3 podlaží | 317 | |
| 4 podlaží | 20 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 2 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 46 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Poiana
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Poiana 32, Comarnic 1999 · 3 podlaží | 1999 | 3 podlaží |
| Strada Poiana 31, Comarnic 2007 · 3 podlaží | 2007 | 3 podlaží |
| Strada Poiana 31A, Comarnic 1953 · 1 podlaží | 1953 | 1 podlaží |
| Strada Poiana 21, Comarnic 1962 · 2 podlaží | 1962 | 2 podlaží |
| Strada Poiana 43 A, Comarnic 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží |
| Strada Poiana 48, Comarnic 1954 · 2 podlaží | 1954 | 2 podlaží |
| Strada Poiana 56 A, Comarnic 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Strada Poiana, Comarnic 2024 · 2 podlaží | 2024 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 32A, Comarnic 2019 · 3 podlaží | 2019 | 3 podlaží | 1 m |
| nr. 27, Poiana 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 250 m |
| Poiana 31D, Poiana 2005 · 2 podlaží | 2005 | 2 podlaží | 274 m |
| Poiana 101, Poiana 1964 · 2 podlaží | 1964 | 2 podlaží | 285 m |
| nr. 37, Poiana 1964 · 1 podlaží | 1964 | 1 podlaží | 292 m |
| nr. 24, Poiana 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 328 m |
| Poiana 23A, Poiana 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 338 m |
| Poiana 23, Poiana 1956 · 2 podlaží | 1956 | 2 podlaží | 354 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Poiana 32, Comarnic?
Budova Strada Poiana 32, Comarnic byla postavena v roce 1999.
Kolik podlaží má budova Strada Poiana 32, Comarnic?
Budova Strada Poiana 32, Comarnic má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Poiana 32, Comarnic?
Katastrální číslo je 26814-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Poiana 32, Comarnic?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Poiana 32, Comarnic? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/9e8a7ee9-b533-4d0d-2387-2f7e7fcdb2bc" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/9e8a7ee9-b533-4d0d-2387-2f7e7fcdb2bc", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/9e8a7ee9-b533-4d0d-2387-2f7e7fcdb2bc",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()