Přejít na obsah
Přihlásit se

Progresului 34, Cluj-Napoca

Rodinný dům · Cluj-Napoca

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Progresului 34, Cluj-Napoca, župa Cluj. Má 8 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 344818-C3V.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
8
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
8
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
344818-C3V
ID budovy
5219bdd3-0545-41a3-8d13-03240b4bf87f
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
neznámé
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Progresului zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Progresului
Číslo
34
Obec
Cluj-Napoca
Župa
Cluj
PSČ
400693
Souřadnice (š, d)
46.77656, 23.61840
Budovy v ulici
6

Budovy v obci Cluj-Napoca: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Cluj-Napoca16 367 budov se známým údajem
Podlaží v obci Cluj-Napoca
1 podlaží
4 812
2 podlaží
4 535
3 podlaží
4 725
4 podlaží
1 233
5 podlaží
410
6 podlaží
200
7 podlaží
109
8 podlaží
107 (tato budova)
9 podlaží
94
10 a více podlaží
142

98 % má méně podlaží, 0,7 % stejně.

Co přidá kompletní zpráva

Firmy se sídlem na této adrese
2
Kontrola fotovoltaiky
k dispozici
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete v kompletní zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Progresului

Adresa Postaveno Podlaží
Progresului 26, Cluj-Napoca neznámé 3 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Calea Dorobanților 111, Cluj-Napoca neznámé 7 podlaží 111 m
Venus 14, Cluj-Napoca 1974 2 podlaží 125 m
Strada Venus 22A, Cluj-Napoca neznámé 12 podlaží 129 m
Strada Ioan Alexandru 4, Cluj-Napoca neznámé 9 podlaží 129 m
Strada Alexandru Vaida Voevod 35, Cluj-Napoca neznámé 9 podlaží 136 m
Venus 12, Cluj-Napoca neznámé 3 podlaží 136 m
Calea Dorobanților 106, Cluj-Napoca neznámé 8 podlaží 144 m
Calea Dorobanților, Cluj-Napoca 1995 1 podlaží 165 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Progresului 34, Cluj-Napoca?

Budova Progresului 34, Cluj-Napoca má 8 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Progresului 34, Cluj-Napoca?

Katastrální číslo je 344818-C3V. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Progresului 34, Cluj-Napoca? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/5219bdd3-0545-41a3-8d13-03240b4bf87f" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Progresului 34 za pár sekund