Principală 292, Clinceni
Rodinný dům · Clinceni · župa Ilfov
- Kat. číslo57417-C1
- IDc6c6ae98
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Principală 292, Clinceni, župa Ilfov. Postaveno 2005, má 3 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 189 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~566 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 57417-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.
- Rok výstavby
- 2005
- Podlaží
- 3
- Zastavěná plocha (m²)
- 189
- Výška (m)
- ~6,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 2005
- Podlaží
- 3
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- ~566
- Katastrální číslo
- 57417-C1
- ID budovy
- c6c6ae98-fc5d-497e-9675-a76513b3e9c7
- Aktualizováno
- 28. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 189
- Výška (m)
- ~6,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~1 140
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Nejsilnější zemětřesení v okruhu 200 km
- M7,7 · 10. listopadu 1940 · 153 km odtud · v hloubce 150 km
- Zemětřesení M5+ v okruhu 200 km od roku 1900
- 46
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Principală
- Číslo
- 292
- Obec
- Clinceni
- Župa
- Ilfov
- PSČ
- 077060
- Souřadnice (š, d)
- 44.38520, 25.93305
- Budovy v ulici
- 299
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 36 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 4 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 43 | |
| 1946–1960 | 105 | |
| 1961–1970 | 104 | |
| 1971–1980 | 93 | |
| 1981–1990 | 106 | |
| 1991–2000 | 104 | |
| 2001–2010 | 357 (tato budova) | |
| 2011 a později | 1 572 |
Starší než 63 % z nich, novější než 22 %.
| 1 podlaží | 2 207 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 1 140 | |
| 3 podlaží | 170 (tato budova) | |
| 4 podlaží | 22 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
95 % má méně podlaží, 5 % stejně.
Zpráva o budově
PDF a webová stránka · 119 Kč · jednorázově
- Záznam z úředního registru
- Půdorys a pohledy v měřítku
- Hrubá podlahová plocha, výška a obestavěný prostor
- Střecha a solární potenciál, spočítané při otevření
V okolí
Další budovy v ulici Principală
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Principală 284, Clinceni 1956 · 1 podlaží | 1956 | 1 podlaží |
| Principală 272, Clinceni 2024 · 3 podlaží | 2024 | 3 podlaží |
| Principală 268, Clinceni 1932 · 1 podlaží | 1932 | 1 podlaží |
| Principală 264, Clinceni 1977 · 1 podlaží | 1977 | 1 podlaží |
| Strada Principală 262, Clinceni 1962 · 1 podlaží | 1962 | 1 podlaží |
| Principală 262, Clinceni 2024 · 1 podlaží | 2024 | 1 podlaží |
| Strada Principală 256, Clinceni 2017 · 1 podlaží | 2017 | 1 podlaží |
| Principală 256, Clinceni 2007 · 1 podlaží | 2007 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Toamnei 57, Clinceni 2020 · 2 podlaží | 2020 | 2 podlaží | 81 m |
| Strada Toamnei 43, Clinceni 2015 · 2 podlaží | 2015 | 2 podlaží | 99 m |
| Toamnei 65G, Clinceni 2022 · 1 podlaží | 2022 | 1 podlaží | 100 m |
| Toamnei 65F, Clinceni 2020 · 1 podlaží | 2020 | 1 podlaží | 100 m |
| Toamnei 47, Clinceni 1990 · 1 podlaží | 1990 | 1 podlaží | 104 m |
| Toamnei 65H, Clinceni 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží | 113 m |
| Sabarului 126, Clinceni 2021 · 2 podlaží | 2021 | 2 podlaží | 115 m |
| Strada Toamnei 41A, Clinceni 2013 · 1 podlaží | 2013 | 1 podlaží | 116 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Principală 292, Clinceni?
Budova Principală 292, Clinceni byla postavena v roce 2005.
Kolik podlaží má budova Principală 292, Clinceni?
Budova Principală 292, Clinceni má 3 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Principală 292, Clinceni?
Katastrální číslo je 57417-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Principală 292, Clinceni?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.