Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Principală 73, Ceanu Mare

Rodinný dům · Ceanu Mare · župa Cluj

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Principală 73, Ceanu Mare, župa Cluj. Postaveno 1975, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 96 m², hrubá podlahová plocha 112 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 51443-C1.

Rok výstavby
1975
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
96
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1975
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
112
Katastrální číslo
51443-C1
ID budovy
ad5bb4e2-1d38-4a5e-a060-b2f1f1e657d2
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
96
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~289
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
neznámé
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ano
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Principală zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Principală
Číslo
73
Obec
Ceanu Mare
Župa
Cluj
PSČ
407185
Souřadnice (š, d)
46.65762, 23.98529
Budovy v ulici
336

Budovy v obci Ceanu Mare: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 32 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Ceanu Mare831 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Ceanu Mare
před rokem 1920
0
1920–1945
17
1946–1960
166
1961–1970
201
1971–1980
187 (tato budova)
1981–1990
97
1991–2000
129
2001–2010
15
2011 a později
19

Starší než 31 % z nich, novější než 46 %.

Podlaží v obci Ceanu Mare1 023 budov se známým údajem
Podlaží v obci Ceanu Mare
1 podlaží
840 (tato budova)
2 podlaží
163
3 podlaží
19
4 podlaží
1
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 82 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Principală

Adresa Postaveno Podlaží
Principală 68A, Ceanu Mare 1975 1 podlaží
Principală 85, Ceanu Mare 1967 1 podlaží
Principală 88, Ceanu Mare 1980 1 podlaží
Principală 94, Ceanu Mare 1965 2 podlaží
Principală 95, Ceanu Mare 1970 1 podlaží
Principală 97, Ceanu Mare 1977 2 podlaží
Principală 100, Ceanu Mare 1975 2 podlaží
Principală 101, Ceanu Mare 1970 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Morii 10, Ceanu Mare 1969 2 podlaží 196 m
Morii 18, Ceanu Mare 1967 1 podlaží 197 m
Morii 61, Ceanu Mare 1967 1 podlaží 213 m
Morii 19B, Ceanu Mare 2000 2 podlaží 219 m
Morii 11, Ceanu Mare 1960 1 podlaží 229 m
Morii 19A, Ceanu Mare 1980 3 podlaží 233 m
Morii 59, Ceanu Mare 1968 1 podlaží 251 m
Morii 8A, Ceanu Mare 1978 1 podlaží 265 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Principală 73, Ceanu Mare?

Budova Principală 73, Ceanu Mare byla postavena v roce 1975.

Kolik podlaží má budova Principală 73, Ceanu Mare?

Budova Principală 73, Ceanu Mare má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Principală 73, Ceanu Mare?

Katastrální číslo je 51443-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Principală 73, Ceanu Mare? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/ad5bb4e2-1d38-4a5e-a060-b2f1f1e657d2" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Principală 73 za pár sekund